Hydratačný krém s antioxidantmi Zväčšiť

Hydratačný krém s antioxidantmi

50 ml

Antioxidanty sú dobre známe pri správnom fungovaní obranného systému tela. Tieto silné látky zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele. Sú veľmi dôležité pre dobré zdravie, pretože ak sú voľné radikály ponechané v tele, môžu spôsobiť širokú škálu chronických ochorení. Antioxidanty, ako napríklad vitamín E, sú pomôckami na udržanie zdravého vyváženia voľných radikálov a antioxidantov v pokožke. 

Viac detailov

13,90 € s DPH

Detaily

Ľudské telo prirodzene vytvára voľné radikály a antioxidanty, ktoré pôsobia proti ich škodlivým účinkom. Vo väčšine prípadov voľné radikály ďaleko prevyšujú množstvo antioxidantov v dôsledku mnohých rôznych faktorov. Keď je pokožka vystavená vysokým hladinám ultrafialového svetla, fotooxidačné poškodenie je vyvolané tvorbou rôznych typov reaktívnych druhov kyslíka, vrátane singletového kyslíka, superoxidových radikálov a peroxidových radikálov. Tieto formy reaktívneho kyslíkového poškodenia bunkových lipidov, proteínov a DNA prispievajú k predčasnému starnutiu pokožky, fotodermatózam a rakovinám kože.

Náš hydratačný krém ​​na ochranu tváre pôsobí proti udržiavaniu rovnováhy medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi, ale tiež chráni a zabraňuje tvorbe voľných radikálov, čo vedie k ochrane pred vážnymi chorobami a chorobami.

Aby ste udržali zdravú, mladistvú pleť, je nevyhnutné, aby ste mali produkt na starostlivosť o pokožku, ktorý môže naplniť vašu pokožku živinami a antioxidantmi. 

Použitie:

Vmasírujte do pokožky kedykoľvek bude vaša pleť potrebovať hydratáciu.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Hydratačný krém s antioxidantmi
Antioxidanty sú dobre známe pri správnom fungovaní obranného systému tela. Tieto silné látky zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele. Sú veľmi...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (23)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop