Olej s oslím mliekom na telo a vlasy Zväčšiť

Olej s oslím mliekom na telo a vlasy

100 ml

Už krásna egyptská kráľovná Kleopatra používala oslie mlieko v svojich kúpeľoch pre udržanie svojej krásy. Kamkoľvek cestovala, tak iba so sprievodom stáda 300 oslov, pretože nechcela ani na okamih vynechať skrášľujúce účinky ich mlieka. Vy však s oslíkmi cestovať nemusíte, tie najlepšie látky pre vaše vlasy a telo nájdete v oleji s oslím olejom. 

Viac detailov

SKLADOM

13,50 € s DPH

Detaily

Proteíny z oslieho mlieka vám pomôžu získať lesklejšie a zdravšie vlasy. Obsahuje taktiež arganový olej, kazeínové a srvátkové proteíny, ktoré sú skvelé pre zdravý rast vlasov a robia ich silnejšími a zdravšími. Vápnik zvyšuje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Vitamíny A, B6, biotín a draslík robia vaše vlasy lesklé, zdravé a krásne.

Oslie mlieko obsahuje tiež esenciálne mastné kyseliny, ktoré pri pravidelnej aplikácii na pokožku majú silné anti-aging a liečivé účinky. Príjemná konzistencia a smotanová vôňa pokožku vyživuje a zmäkčuje. Hydratuje a vyživuje pleť, prirodzene napína, reguluje psychickú rovnováhu pleti. Skvele sa hodí k ošetrovaniu citlivej a inak náchylnej koži.

Použitie:

Aplikácia na vlasy: Používajte denne alebo podľa na vlhké alebo umyté vlasy.

Aplikácia na pokožku: Aplikujte niekoľko kvapiek na celé telo raz denne alebo podľa potreby.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Olej s oslím mliekom na telo a vlasy
Už krásna egyptská kráľovná Kleopatra používala oslie mlieko v svojich kúpeľoch pre udržanie svojej krásy. Kamkoľvek cestovala, tak iba so...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (19)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop