Ružová voda

Možno nie každý pozná ružovú vodu, ale ide o produkt, ktorý môže dopomôcť k vašej kráse. Ružová voda je vlastne vodný destilát veľmi vzácnej Damašskej ruže, ktorá sa pestuje najmä v Bulharsku.

Jej výroba je v celku jednoduchá. Do destilačnej nádoby sa vložia lupene ruží a voda. Obsah nádoby sa postupne zohrieva, až následne para prejde do destilačnej hlavy, kde skondenzuje a kvapká do kondenzačnej nádoby aj spolu s olejom. Olej sa oddelí a v spodnej časti nádoby zostane ružová voda.

My vám prinášame niekoľko rád, ako môžete ružovú vodu použiť na svoju pleť a byť o niečo krajší aj vďaka tomuto produktu.

Upokojuje

Ružová voda vašu pleť dokonale očistí, hydratuje, zregeneruje a upokojuje. Vďaka jej silným protizápalovým účinkom sa voda používa aj pri boji s akné.

Ružová voda vám taktiež pomôže zahojiť a upokojiť spálené miesta pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Ružovú vodu stačí jednoducho natrieť na postihnuté miesta, nechať pôsobiť a budete prekvapení ako rýchlo a účinne sa vaša pokožka vráti do normálneho stavu.

Ružový parfum

V lete je taktiež možné ružovú vodu používať ako osviežujúci parfum. Je typická svojou krásnou vôňou a tak si v lete nezabudnite do rozprašovača pripraviť ružovú vodu, pomocou ktorej môžete následne osviežiť ruky, tvár, alebo aj vlasy.

Ružová voda poteší aj mužov. Môžete ju používať ako vodu po holení, ktorá dokonale upokojí vašu pleť. Taktiež sa zvykne ružová voda používať pri urýchľujúcom hojení drobných poranení pleti.

Okrem iného taktiež vyrovnáva pH, spevňuje pleť, stimuluje obnovu buniek, má dezinfekčné účinky a je možné ju použiť aj do pleťových a vlasových masiek.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop