Hydratačný krém s výťažkami huby shiitake Zväčšiť

Hydratačný krém s výťažkami huby shiitake

50 ml

Huba shiitake plná živín a symbolom mladosti a dlhovekosti. Už od nepamäti je súčasťou čínskej medicíny a vyhľadávaná kvôli bohatému obsahu živín. Obsahuje kyselinu kojovú, ktorá vás dokáže zbaviť nepríjemných prejavov nadmernej pigmentácie a navyše jej používanie pôsobí aj ako prevencia vzniku nepekných tmavých škvŕn.

Viac detailov

SKLADOM

13,50 € s DPH

Detaily

Japonsko je krajina známa svojím pozitívnym vnímaním porcelánovo-bielej pleti a bieleniu pokožky ako takej. Preto je úplne jasné, že na Ďalekom východe sa jedná o substanciu veľmi obľúbenú. Huba Shiitake zlepšuje kvalitu pokožky vďaka svojej hustote a prítomnosti kyseliny kojovej, ktorá eliminuje starecké škvrny a jazvy. Odďaľuje proces starnutia a pomáha udržiavať pokožku mladú a žiarivú. Obsahuje antioxidanty a bojuje proti kožným chorobám, ako sú ružovka, ekzém a akné. Šírenie protizápalových vlastností shiitake pomáha zlepšiť vitalitu pleti a taktiež podporuje rýchlejšiu obnovu a zlepšuje elasticitu pokožky. Výťažky zo shiitake prináša ochranu pred slnkom a zlepšujú vzhľad pokožky na celom tele.

Použitie:

Vmasírujte do pokožky kedykoľvek budete potrebovať hydratáciu pleti.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Hydratačný krém s výťažkami huby shiitake
Huba shiitake plná živín a symbolom mladosti a dlhovekosti. Už od nepamäti je súčasťou čínskej medicíny a vyhľadávaná kvôli bohatému obsahu...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (15)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop