Dermaroller – Zaručená obnova pokožky

Nie ste spokojná s tým, ako vyzerá vaša pleť? Máte na tele jazvičky, strie alebo pozostatky po rankách, ktoré vám vadia? Začínajú sa vám na tvári objavovať vrásky, alebo snáď máte pigmentové škvrny, ktoré pôsobia neesteticky? Tak práve pre vás existuje jednoduchá pomoc v podobe Derma Rolleru. Ide o jedinečný a veľmi jednoduchý spôsob obnovy pokožky, ktorý funguje na princípe kolagénovej indukčnej terapie. Laicky povedané, pomocou valčeka s titánovými ihličkami prejdete po zasiahnutých miestach, čím aktivujete epidermis k tvorbe kolagénu a elastínu, vďaka čomu sa obnovia a zahladia všetky vaše chybičky krásy. Je to jednoduché, bezbolestné a výsledky sú zaručené.

V jednoduchosti je krása

Dermaroller môže na prvý pohľad pripomínať holiaci strojček. V zásade ide o malý valček s titánovými ihličkami a rukoväťou. Prechádzate ním po pokožke a ihličky vytvárajú malé neviditeľné vpichy, ktoré donútia telo, aby v daných miestach aktivovalo obnovu a regeneráciu pokožky. V podstate je princíp hojenia rovnaký, ako keď si sami spôsobíte drobné zranenie. Keď si napríklad odriete koleno alebo sa porežete do prsta, začne sa telo samo regenerovať. Avšak tento proces funguje iba do doby, keď nás už toto poranenie ďalej nemôže ohrozovať. Inak povedané, pokiaľ sa nám ranka zacelí a vznikne jazvička, nie je potrebné, aby naše telo ďalej produkovalo látky, ktoré by nás týchto jazvičiek zbavili, pretože tie už nás nijako neobmedzujú vo fungovaní nášho tela. Preto je nutné organizmus ďalej povzbudzovať v hojení i týchto drobných jaziev. Tento proces dosiahneme pomocou malých ihličiek, ktoré vpichujeme do pokožky a znovu tak naštartujeme proces hojenia, čím sme schopný sami dopomôcť k dokonalej regenerácii pozostalých reziduí zranení, strií, jaziev po akné, ale aj napríklad celulitídy.

Doba k navráteniu dokonalosti

Samozrejme všetko záleží od charakteru a rozsahu kozmetického defektu. Všeobecne sa dá povedať, že viditeľných výsledkov dosiahnete po niekoľkých týždňoch. Podľa odborníkov sa nám pokožka obnovuje prirodzene každých 40 týždňov, preto musíte počítať minimálne s touto dobou. S pomocou niektorých špeciálnych dermatologických prípravkov je možnosť dosiahnuť uspokojivých výsledkov už v priebehu 5 – 6 týždňov.

Patríte do skupiny užívateliek?

Dermaroller dokáže odstrániť jazvy, vrásky a pigmentové škvrny. Dokáže povzbudiť a naštartovať regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu. Pomôže vám odstrániť nepríjemné strie, a k tomu vám pomôže zvýšiť účinnosť dermatologických prípravkov a absorpciu vitamínov.

Výhody dermarolleru

Ide o bezbolestnú procedúru fungujúcu na princípe mechanickej stimulácie pokožky, je vhodný pre všetky typy pokožky. Aplikovať dermaroller môžete v pohodlí domova, vďaka čomu obmedzíte náklady na návštevy špeciálnych kozmetických salónov. Používanie tohto produktu nemá žiadne vedľajšie účinky ani nezvyšuje citlivosť kože na UV žiarenie. Celkovo zrýchlite proces hojenia všetkých defektov pokožky.

Používanie dermarolleru

Pred každým použitím sa uistite, že je valček vydezinfikovaný a nehrozí prenesenie nežiaducich infekcií do pokožky. Dezinfekčný prípravok použite aj na odlíčenú a osušenú časť tváre, ktorú chcete regenerovať. Tvár si následne rozdeľte na niekoľko oblastí, aby ste tak mali lepšie pod kontrolou, ktorú časť ste už ošetrili, ktorú ešte nie. Najlepšie je rozdeliť si napríklad tvár na čelo, ľavú a pravú stranu tváre, nos a bradu. Prechádzate teda postupne po každej časti zvlášť desaťkrát tam a späť, najprv v krížovom, následne aj v diagonálnom smere. Ihneď po aplikácii ihličiek naneste na ošetrenú pleť liečivé sérum, poprípade iný dermatologický prípravok, ktorý sa vďaka mikrovpichom dostane hlbšie do pokožky. Po ukončení procedúry môžete sérum naniesť ešte jedenkrát na celú tvár. Najlepšie je používať Derma Roller večer pred spaním, kedy budú mať účinné látky čas a pokoj na pôsobenie v pokožke. Na záver celej procedúry naneste na pokožku ešte hydratačný krém alebo iný prípravok podľa vašej potreby. Derma Roller znovu vydezinfikujte a uschovajte pre ďalšie použitie.

Derma Roller môžete používať maximálne jedenkrát denne, odporúča sa začať s aplikáciou 1 – 2-krát týždenne a postupne frekvenciu zvyšovať. Aj keď nie je používanie Derma Rolleru nebezpečné, pred každým použitím sa uistite, že u predchádzajúceho použitia nedošlo k nežiaducemu podráždeniu pokožky. Rozhodne tento výrobok z hygienických dôvodov nezdieľajte s nikým ďalším.

 

 

KÚPIŤ Cougar Active DERMAROLLER

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop