Slimačí sliz proti akné

Akné je problém, ktorí trápi mnoho ľudí a častokrát si s ním nevedia poradiť. Prejavuje sa hlavne u tínedžerov, ale v niektorých prípadoch sa objavuje aj u dospelých ľudí. Akné vzniká na miestach z najväčším množstvom mazových žliaz a to sú najmä tvár, záhlavie a horná časť chrbtu. Akné má tým pádom tendenciu vznikať skôr na mastnej ako suchej pokožke. Tvorbe mazu sa však zabrániť nedá a v konečnom dôsledku je maz pre organizmus potrebný. Dá sa však predísť tvorbe akné. Existuje niekoľko faktorov, ktoré ovplyvňujú tvorbu akné a možno sa niektorý z nich týka práve vás.

V zdravom tele...

Výhodný balíček proti akné

Správna životospráva je rozhodujúcim faktorom, ktorý môže ovplyvniť nielen vaše zdravie, ale aj to, ako budete vyzerať. Nedostatok vitamínu C totiž len napomáha k tvorbe akné a preto je vhodné obohatiť svoje stravovacie návyky aj o potraviny s týmto vitamínom.

So správnou životosprávou ide ruka v ruke životný štýl. Nielen na vašom zdraví, ale aj na vašej kráse sa odzrkadlí to, akým životným štýlom žijete. Akné sa tvorí na mastnej pleti, ktorá sa stáva ešte viac mastnou pri stresových situáciách a vnútornom nepokoji.

Slimačí sliz proti akné

Niekedy však ani správna životospráva a zmena životného štýlu nedokážu zabrániť tvorbe akné. Ak ste už vyskúšali množstvo prípravkov alebo aj domácich receptov a žiadny z nich nezaberá, tak je na čase vyskúšať slimačí sliz. Áno, možno to znie nechutne ale môžete si byť istý, že akné vás opustia a tento nepríjemný problém už nebudete musieť viac riešiť.

Slimačí sliz obsahuje širokú škálu látok, ako proteoglykán, glykosaminoglykán, glykoproteínové enzýmy, kyselinu hyalurónovú a mnoho ďalších, ktoré majú veľmi pozitívny účinok proti akné.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop