Čaj na všetky typy vlasov

Čaj si dopraje takmer každý z nás aspoň pár krát za týždeň. Každý má svoj obľúbený. Môže to byť zelený čaj, čierny čaj, ovocné čaje alebo bylinkové čaje. Zrejme ste však netušili, že čaje nemajú svoje využite len v kuchyni. Samozrejme, že ich prvotné využitie je teplý nápoj, ale viete o tom, že je možné ich použiť aj v kozmetike? Konkrétne na vaše vlasy. V tomto článku vám priblížime, aký čaj je vhodný na váš typ vlasov a aké problémy vlasov dokážu riešiť.

Na vypadávanie vlasov

Výhodný balíček proti vypadávaniu vlasov

Vypadávanie vlasov je problém, ktorý trápi čoraz viac ľudí. Aj na tento problém nájdeme riešenie priamo v čajoch. Ide konkrétne o lopúchový čaj. Pripraviť si ho môžete z koreňov lopúchov, ktoré nakrájate na drobno, zalejete horúcou vodou a následne scedíte. Počkáte kým čaj vychladne a môžete ho aplikovať na vaše vlasy. Vypadávaniu dajte zbohom a pripravte sa na prekvapujúci výsledok, z ktorého budete mať určite radosť.

Lupiny

Lupiny sú ďalším problémom, s ktorým sa neradi stretávame, ale i cez to takmer každý mal s nimi skúsenosti. Ak sa niekto tejto nepríjemnosti nedokáže zbaviť, tak by mal rozhodne skúsiť mätový čaj. Niekoľko lístkov mäty stačí zaliať horúcou vodou a nechať luhovať aspoň 10 minút. Počkajte, kým čaj vychladne a môžete aplikovať na vaše vlasy.

Mastné vlasy

Určite nikoho nepotešia mastné vlasy. Mastné vlasy majú na svedomí mastné žľazy, ktoré produkujú maz. Je to prirodzený jav v našom organizme, no mastné vlasy nám nie sú príjemné. I na tento problém existuje riešenie v podobe žihľavového čaju. Stačí natrhať pár lístkov čerstvej žihľavy, zaliať ich horúcou vodou, nechať pár minút luhovať, vychladnúť a naniesť na vlasy. S mastnými vlasmi sa môžete rozlúčiť a tento problém vás už trápiť nebude.

Suché vlasy

Kým niekoho trápia mastné vlasy, tak na druhej strane iných práve suché vlasy, ktoré majú väčšiu tendenciu sa lámať a poškodzovať. Ak si neviete rady s týmto problémom, tak riešením bude pre vás určite čaj z kvetov čiernej bazy a vysušenej šalvie.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop