Hydratačný krém s extraktom z čaju roiboos Zväčšiť

Hydratačný krém s extraktom z čaju rooibos

Zažite zmenený vzhľad vašej pleti po použití hydratačného krému s výťažkami z čaju rooiboss. Ten je vychýrený svojimi antioxidačnými účinkami, ktoré vašu pleť vyzbroja do boja s voľnými radikálmi a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Doprajte to najlepšie vašej pleti s prírodnými výťažkami. 

Viac detailov

SKLADOM

12,50 € s DPH

Detaily

Červený čaj obsahuje alfa-hydroxy acids (AHAs) alebo hydroxy kyseliny, ktoré sa v prirodzenej forme vyskytujú veľmi zriedkavo. Vďaka nim je možné veľmi účinne oddialiť predčasné starnutie pleti. Rooibos obsahuje vysoký počet vitamínov a minerálov, ako je vitamín D a zinok, čo prispieva k dosiahnutiu hladkej a lesklej pokožky. Taktiež sa v ňom nachádza vápnik, draslík, meď a minerály, ktoré pôsobia aj na prirodzené vyliečenie podráždenej pokožky.

Rooibos čaj má vysoký obsah antioxidantov a je úplne bez kofeínu. Antioxidančný účinok je dokonca silnejší ako v zelenom čaji. Rooibos má aj protizápalové účinky, protivírusové, antimykotické a antibakteriálne účinky. Hydratačné látky obsiahnuté v kréme môžu vyliečiť ekzém, ponúkajú ochranu pred slnkom a zlepšujú vzhľad pokožky na celom tele.

Použitie:

Vmasírujte do pokožky kedykoľvek budete potrebovať.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Hydratačný krém s extraktom z čaju rooibos
Zažite zmenený vzhľad vašej pleti po použití hydratačného krému s výťažkami z čaju rooiboss. Ten je vychýrený svojimi antioxidačnými účinkami ,...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (14)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop