Diamanty proti vráskam

Diamanty svedčia každej žene.

„Diamonds are a girls best friend.“ – Marilyn Monroe

Áno, už táto žena, ktorá síce opustila tento svet pred mnohými rokmi, vedela čo robí ženu krásnou. Nie náhodou je považovaná za symbol krásy a sexepílu až dodnes. Vedela, že diamant, je šperk, ktorý každú ženu urobí krásnou a neodolateľnou. V dnešnej modernej dobe, sa však diamanty starajú o krásu žien aj iným spôsobom - sú obsiahnuté v pleťovej kozmetike, ktorá predstavuje naozaj luxusný spôsob, ako dopriať pleti to čo potrebuje a zároveň odstrániť nežiaduce chybičky krásy – vrásky.

Diamantový prach, ktorý je obsiahnutý v kozmetike určenej na starostlivosť o pleť jemne zbrusuje zrohovatenú pokožku, čím odstraňuje jej sivastý nádych a zároveň zbrusuje odumreté čiastočky kože, čím napomáha pokožke k rýchlejšej obnove buniek a regenerácii. Následkom toho je pri pravidelnom používaní takéhoto typu kozmetiky pleť pružná, svieža, z ktorej vyžaruje energia a mladistvosť. Neváhajte preto, doprajte svojej pleti dávku luxusu a umožnite jej zažiariť oslnivo ako diamant.

Zabojujte aj vy diamantmi proti vráskam. V ponuke značky Cougar nájdete kompletnú radu kozmetiky s touto účinnou látkou (sérumdenný a nočný krém, čistiaca voda a pleľová maska).


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop