Ako sa prirodzene zbaviť začervenania pokožky

Začervenanie pokožky nie je až tak často vyskytujúci sa problém, ktorý trápi ľudí. Mnohí si robia starosti najmä kvôli predčasným vráskam, čiernym bodkám na nose, akné, mastnej alebo vysušenej pokožke. Existujú však ľudia, ktorých tieto problémy pokožky zďaleka míňajú a ich najväčšou starosťou je práve začervenanie pokožky. Na tento jav vplýva mnoho faktorov. Začervenanie pokožky môže byť od alergie, spálenia na slnku alebo je pokožka citlivá na nepriaznivé počasie. Ak sa ani vy neviete zbaviť začervenanej pokožky, tak si už viac nemusíte robiť starosti. My vám prinášame niekoľko najúčinnejších rád, ako sa môžete prirodzene zbaviť tohto problému.

Čaj

Aj obyčajný čaj môže zmierniť začervenanie pokožky, ale taktiež tento problém nadobro odstrániť. Medzi najvhodnejšie čaje proti začervenaniu pokožky sú zelený a kamilkový čaj. Vďaka svojim blahodarným účinkom sa využíva na vnútorné použitie. Možné je však použiť aj vrecúška s čajov a tie priložiť priamo na začervenané miesto a nechať pár minút pôsobiť.

Manuka med

Hydratačný krém s extraktom z čaju Roiboos

Pre väčšinu ľudí tento pojem nič neznamená a s týmto produktom nemajú žiadne skúsenosti. Manuka med je špeciálny druh medu, ktorý sa produkuje najmä na Novom Zélande a v našich končinách ešte nie je taký rozšírený. Tento med má silné antibakteriálne účinky, obsahuje množstvo antioxidantov a preto je taký účinný. Med sa využíva na mnohé problémy s pokožkou, medzi ktoré patrí samozrejme aj začervenanie pokožky. Med stačí natrieť na postihnuté miesto, nechať pôsobiť pár minút a následne zmyť. Výsledok vás prekvapí a určite budete spokojní.

Pleťové masky

Ak sa neviete zbaviť začervenanej pokožky, tak pomocou môžu byť aj pleťové masky. Nie však všetky bojujú proti tomuto problému. Najúčinnejšie pleťové masky na začervenanie pokožky sú pleťové masky z ovsených vločiek. Môžu sa používať aj viackrát do týždňa a pozitívnym výsledkom si môžete byť takmer istý. Účinné pleťové masky na začervenanie pokožky sú aj uhorkové masky.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop