Objem vlasov

Existuje mnoho problémov s vlasmi, ktoré ľudí trápia. Niekomu vlasy chýbajú, niektorí ich majú mastné, iní suché, niekoho trápia lupiny vo vlasoch a niekoho zas nedostatočný objem.

Práve s nedostatočným objemom vlasov sa trápi čoraz viac ľudí. Určite ste si všimli nádherné vlasy plné objemu v televíznych reklamách na vlasovú kozmetiku. Ak si myslíte, že vám sa také vlasy nikdy nepodarí dosiahnuť, tak sa mýlite! Prinášame vám niekoľko rád, ako aj vy budete môcť mať dokonalý objem vlasov a tak zažiariť všade, kde sa ukážete.

Strih vlasov

Veľmi dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje váš objem vlasov je práve strih vlasov. Bez správneho strihu sa môžete snažiť koľko len chcete a aj tak budú vaše vlasy vyzerať nudné a bez života. Ak neviete aký strih zvoliť, tak stačí zájsť k svojmu kaderníkovi, ktorý už vie, čo má robiť a na hlave vám vystrojí ten správny strih.

Správne umývanie vlasov

Vlasová keratínová kúra šampón a kondicionér

Objem vlasov je len veľmi ťažké nadobudnúť zo dňa na deň a je to proces, ktorý trvá určitú dobu. Veľmi veľký vplyv na to, ako budú vaše vlasy vyzerať, má práve umývanie vlasov. Vlasy si umývajte vlažnou vodou a používajte šampóny zväčšujúce objem vlasov. Obsahujú látky, ktoré dodajú vašim vlasom ten správny objem a výsledok sa dostaví pri pravidelnom umývaní.

Fénovanie

Nie je vôbec jedno, ako často a akým spôsobom si fénujete vlasy, lebo aj fénovanie je faktor, ktorý má vplyv na objem vlasov. Najlepšie je púšťať vzduch na vlasy od spodku hlavy a pokračovať smerom hore. Vlasy fénujte v predklone a fén by mal byť vzdialený od vlasov aspoň 20 cm. Vyfúkaním vlasov môžete svoje vlasy pozdvihnúť a urobiť s nimi skvelý účes. Dávajte si však pozor, aby ste to s fénovaním neprehnali, čo by mohlo poškodiť vašu pokožku.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop