Cena poštovného a balného

  

slovenska_posta.jpg

                Dobierka 1.triedy (Slovenská pošta) - ZADARMO 

                (pri nákupe nad 100 EUR, inak 2,50 EUR)
 
                Doporučená zásielka 1. triedy (Slovenská pošta) - ZADARMO 

                (pri nákupe nad 100 EUR, inak 2,50 EUR)                                                   
  

         GLS_logo_1.jpg        

     Dobierka EXPRESS (Kuriér GLS) - vždy ZADARMO 
 
     Doporučená EXPRESS zásielka (Kuriér GLS) - vždy ZADARMO

 
  
!!!   Objednaný tovar môžete mať doma už hneď ráno v nasledujúci deň   !!!!

Poskytujeme expresné doručenie do 24 hodín pre všetky objednávky prijaté do 13:00 hod. v pracovné dni. 
 

 

Spôsoby dopravy - vysvetlivky k doprave

 

1.  Dobierka (Slovenská pošta): Platíte až po prevzatí balíka. Zásielku (ak nie je prísliš objemná) Vám donesie poštový doručovateľ, ktorému cenu tovaru uhradíte v hotovosti. V prípade, že Vás doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, nechá Vám v schránke žltý papierik s oznamom, že máte na Vašej príslušnej pošte uloženú zásielku. Na vyzdvihnutie tejto zásielky máte následne 18 kalendárnych dní, odporúčame však vyzdvihnúť si ju pokiaľ možno čo najskôr. 

2.  Doporučená zásielka 1. triedy (Slovenská pošta): Túto formu doručenia poskytujeme pri platbách za tovar prevodom na účet alebo pri platbe pomocou PayPal, alebo pri platbe prevodným príkazom. O doručení platí to isté ako pri bode 1 s rozdielom, že za zásielku už nemusíte platiť, keďže ste za ňu zaplatili elektronickou formou vopred. 

3.  Kuriér GLS - EXPRESS zásielka - s kontrolou pohybu zásielky a kontrolou stavu doručenia - Túto formu dopravy môžete využiť pri platbách za tovar prevodom na účet alebo pri platbe pomocou PayPal, alebo pri platbe prevodným príkazom. Stav doručovania, resp. polohu zásielky môžete zistiť na základe sledovacieho čísla, ktoré Vám pošleme SMS-kou. Sledovacie číslo vpíšte do určeného poľa tu: https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok.

4.  Kuriér GLS - EXPRESS zásielka DOBIERKA - s kontrolou pohybu zásielky a kontrolou stavu doručenia - Túto formu dopravy môžete využiť pri platbe dobierkou kuriérovi GLS. Platíte až pri prevzatí zásielky kuriérovi v hotovosti. Stav doručovania, resp. polohu zásielky môžete zistiť na základe sledovacieho čísla, ktoré Vám pošleme SMS-kou. Sledovacie číslo vpíšte do určeného poľa tu: https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok .

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop