Kávový olej

Všetci dobre vieme, aké skvelé pozitívne účinky majú na krásu človeka olivový, kokosový, či arganový olej. Nezaostáva za nimi však ani kávový olej, ktorý možno nie je tak známy ako spomínané oleje, ale taktiež má veľmi dobré účinky a našiel si v kozmetike svoje miesto. Kávový olej sa lisuje za studena a vďaka tomu, že má rovnaké pH ako pH ľudskej pokožky, je vhodný na každý druh pleti. Vďaka svojmu zloženiu má kávový olej veľmi pozitívne účinky v rôznych oblastiach a my vám prinášame niekoľko rád, ako ho využiť vo svoj prospech čo najlepšie.

Kávový olej proti starnutiu pleti

Vďaka svojim vitamínom, enzýmov a vysokému obsahu kofeínu je kávový olej priam ideálny proti starnutiu pleti. Jednoducho si ho môžete natrieť na tvár a nechať pôsobiť. Výhodou kávového oleja je, že sa veľmi jednoducho vstrebáva do pokožky, ktorú dokonale hydratuje a zanecháva jemnú.

Proti nečistotám a akné

Kávový olej môžete používať aj na dennodenné čistenie pleti vďaka jeho enzýmom, ktoré sú priam ideálne na čistenie pleti. Olej detoxikuje pleť, upokojuje a udržiava ju dostatočne vlhkú. Pomáha zbavovať pleť upchatých pórov a zapálených vyrážok, preto je aj výborným pomocníkom v boji proti akné. Ak vás trápi tento problém, určite vyskúšajte kávový olej.

Aj na celulitídu

Možno tomu nechcete veriť, ale je to tak a ak aj vy patríte medzi tých, ktorí majú problém s celulitídou, určite vyskúšajte práve kávový olej. Ten vám pomôže zbaviť sa celulitídy a podkožného tuku. Stačí si ho jednoducho natrieť na postihnuté miesta. Kávový olej má proti celulitíde také pozitívne účinky, že tento olej v boji s celulitídou používajú aj v najznámejších svetových salónov krásy.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop