Včelí jed proti vráskam

Takmer každý človek sa raz ocitne v tom bode, kedy si začne lámať hlavu nad vráskami. Kým niektorým ľuďom sa vrásky zdajú pekné, tak u väčšiny prípadov sú vrásky nechceným doplnkom na tvári. Mnoho ľudí nemá tušenia, ako sa vrásky tvoria a už vôbec nie, ako sa dajú odstrániť a čo proti nim zaberá najlepšie. My vám vysvetlíme, čo vrásky spôsobuje, ale aj ako sa ich zbaviť.

Čo spôsobuje vrásky?

Existuje mnoho faktorov, ktoré majú priamy, či nepriamy vplyv na vznik a tvorbu vrások. Tu sú niektoré z nich:

Denný krém s včelím jedom

Stres

U ľudí, ktorí žijú v strese, depresiách, či strachu je väčšia šanca vzniku vrások ako pri tých, ktorí žijú vyrovnane a spokojne. Pri strese, únave alebo strachu sa živiny, ktoré telo prijíma sústreďujú do iných orgánov a nie do kože, ktorá tak ostáva bez živín a to zapríčiňuje tvorbu vrások.

Suchá pleť

Suchá pleť spôsobuje to, že vrásky sú viditeľnejšie. Ak chcete predísť suchej pleti, tak si určite neumývajte tvár mydlovou vodou, ktorá pleť vysušuje. Prípadne použite rôzne krémy na suchú pokožku.

Fajčenie

Je všeobecne známe, že fajčenie má silný negatívny účinok na zdravie. Pravdou však je aj to, že negatívne vplýva aj na krásu človeka. A nemáme namysli len zažltnuté prsty a zuby, ale aj výraznejšie vrásky.

Včelí jed proti vráskam

Možno to niektorých z vás prekvapí, ale práve včelí jed je výborným pomocníkom v boji proti vráskam. Má úžasné vlastnosti, ako zvyšovanie odolnosti tkanív alebo neutralizovanie škodlivého žiarenia. Včelí jed vytvára účinný toxín, ktorý sa nazýva melitín a po nanesení na pleť začne do pokožky prúdiť oveľa viac krvi ako predtým. Pleť sa vyhladzuje a redukuje vrásky.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop