O nás

 

Výhradný distribútor značky Cougar

 

Sme výhradným distribútorom kozmetiky značky Cougar pre slovenský, český, maďarský a poľský trh. Naša firma má sídlo v Košiciach na Moyzesovej ulici 36 v širšom centre mesta. Internetový obchod Cougar.sk a značka Cougar pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2011. Sme partnerskou spoločnosťou anglickej firmy vyrábajúcej produkty značky Cougar, s ktorou úzko spolupracujeme a podieľame sa na vývoji a návrhu produktov, a na rôznych promo akciách.

Ako jediná firma v strednej a západnej Európe vieme svojim veľkoodberateľom ponúknuť najnižšie ceny a garanciu maximálnej kvality a originality produktov luxusnej značky Cougar. Medzi našich odberateľov patria lekárne, kozmetické salóny, kaderníctva, predajne kozmetiky, rôzne internetové obchody a podobne. Informácie o možnej veľkoobchodnej spolupráci s nami a kontaktný email nájdete v časti "Sekcia pre veľkoodberateľov".

 

prírodná kozmetika

O značke Cougar

 

Rada produktov Cougar bola formulovaná a navrhnutá pre ženy, ktoré chcú vysokú kvalitu produktov a nie sú ochotné kompromisov. Žiadne triky, módne výstrelky, ktoré sú "in" tento mesiac a budúci už nie. Vďaka prínosu inovatívneho zloženia, návrhov a technológií sa produkty Cougar zaradili medzi vedúce medzinárodné kozmetické značky.

Značka Cougar vznikla na začiatku roka 2012. Výrobe predchádzali roky vývoja a výskumov týchto jedinečných výrobkov, ich testovania a zlepšovania zloženia vedeckými tímami. Naše produkty neboli nikdy testované na zvieratách. Základom zloženia našich produktov sú hlavne prírodné látky. Vyhýbame sa používaniu zbytočných chemických prísad, ktoré nie sú v rovnováhe s pokožkou či telom človeka. Rôzne testy preukázali účinnosť produktov Cougar a ich vysokú kvalitu.

Každý výrobok značky Cougar je výnimočný a vždy sa niečím pozitívnym odlišuje od bežných výrobkov iných značiek. Všetky produkty majú potrebnú certifikáciu a hodnotenia bezpečnosti. Sú v súlade so všetkými najnovšími normami európskeho trhu.

Bieliace prostriedky Cougar sú vyrábané v tých najpokrokovejších továrňach v Spojených štátoch amerických a pochváliť sa môžeme aj ich jedinečnými patentovanými bieliacimi formulami, ktoré neobsahujú škodlivý peroxid. Tieto výrobky majú všetky potrebné certifikácie a hodnotenia bezpečnosti.

V našej ponuke nájdete aj vysokokvalitné krémy proti starnutiu pokožky, ktorých efekt určite oceníte. Výťažky z kaviáru obohacujú ich už aj tak hodnotné zloženie a dodávajú im známku luxusu, ktorou sa tieto krémy zaradili medzi tie najkvalitnejšie prípravky proti starnutiu pokožky aké na trhu nájdete.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na info (at) cougar.sk alebo telefonicky na čísle 0910 966 423.

 

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop