Malinový olej

Možno nejde o tak veľmi známy olej, ale na druhej strane je veľmi vzácny a účinný. My vám dnes prinášame niekoľko zaujímavých informácií, prečo je malinový olej taký výnimočný a prečo by ste ho určite mali používať aj vy.

Ochranný faktor 28-50

Vďaka celkom vysokej výške ochranného faktora bude vaša pokožka chránená po celý deň. Treba si dať pozor na kvalitu oleja, ktorá je najväčšia práve vtedy, ak sa olej lisuje za studena. Tie najkvalitnejšie malinové oleje dokážu bez problémov nahradiť opaľovacie krémy a vaša pokožka tak bude chránená celý deň.

Krém po opaľovaní

Už sme spomínali, že malinový olej je možné použiť ako náhradu za opaľovací krém, avšak malinový olej je taktiež možné vyskúšať ako krém po opaľovaní. Je výborným pomocníkom pri regenerácii po opaľovaní a pomáha navrátiť pokožku do normálneho stavu.

Na každú pleť

Malinový olej je vhodný najmä na suchú a podráždenú pokožku, ale určite sa mu nemusíte vyhýbať ak máte mastnú pleť. Olej neupcháva póry a k vašej pokožke sa bude správať citlivo. Malinový olej obsahuje veľké množstvo vitamínu E, ktorý bráni starnutiu pokožky a narúšaniu buniek. Malinový olej, okrem iného má aj veľmi silné protizápalové a antioxidačné účinky a tak je vhodný aj na pokožku, ktorá trpí napríklad ekzémom.

Ochrana vlasov

Zistili sme, že malinový olej má veľmi dobré využitie na ochranu pokožky, ale dobré výsledky dosahuje aj pri ochrane vlasov. Hlavne v lete zvyknú vlasy stratiť svoju farbu vplyvom slnečného žiarenia a ak si chcete zachovať pôvodnú farbu vlasov a správny lesk, tak skúste pár kvapiek naniesť aj na vaše vlasy a z výsledku budete prekvapený.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop