Vlasová kozmetika 

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 14,90 € SKLADOM

  Jemný šampón proti vypadávaniu vlasov vhodný pre mužov, aj ženy. Obsahuje nielen výťažok z afrického tulipánu, ale navyše aj prelomovú prírodnú formulu ProcapilTM , ktorá posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu a strate. Šampón je k vlasom taký jemný, že môže byť používaný nielen na živé vlasy, ale bez problémov aj na predlžované vlasy.

  14,90 €
  SKLADOM
 • 16,90 € SKLADOM

  Kondicionér v spreji proti vypadávaniu vlasov vhodný pre mužov, aj ženy. Obsahuje nielen výťažok z afrického tulipánu, ale navyše aj prelomovú prírodnú formulu ProcapilTM , ktorá posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu a strate.

  16,90 €
  SKLADOM
 • 19,90 € SKLADOM

  Vhodné pre ženy, aj mužov. Obsahuje nielen výťažok z afrického tulipánu, ale navyše aj prelomovú prírodnú formulu ProcapilTM , ktorá posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu a strate. 

  19,90 €
  SKLADOM
 • 39,90 € SKLADOM

  1 x Šampón proti vypadávaniu vlasov s výťažkom z ohnivého tulipánu  1 x Kondicionér v spreji proti vypadávaniu vlasov  1 x Vlasové posilňujúce sérum 

  39,90 €
  SKLADOM
 • 14,90 € SKLADOM
  Výpredaj

  Fantastická maska na vlasy s výťažkom vzácneho čierneho kaviáru. Obnoví poškodené vlasy, dodá im zdravý lesk, vitalitu, pružnosť. Vaše vlasy budú už po prvom použití očividne krajšie a mladšie vyzerajúce. Okrem čierneho kaviáru, keratínu či pantenolu obsahuje aj ďalšie kvalitné ingrediencie pre krásne a zdravé vlasy, o ktorých sa dočítate nižšie.

  14,90 €
  SKLADOM
 • 8,90 € SKLADOM

  Zabezpečte svojim krátkym vlasom ten „najostrejší štýl“ s tvarovacou pastou Rogue. Jedinečná pasta vám umožní vytvoriť štýlový účes s minimálnym úsilím. Tvarovacia pasta Rogue obsahuje veľké množstvo prírodných voskov, ktoré udržia vaše vlasy pevné aj bez toho, žeby mali „stuhnúť“. Pasta sa aplikuje rýchlo, bez problémov a zanecháva vaše vlasy svieže a...

  8,90 €
  SKLADOM
 • 9,90 € SKLADOM

  Pánsky šampón a kondicionér dva v jednom novej luxusnej značky Rogue z Anglicka so spevňujúcimi peptidmi a mahagónovým extraktom zanechá vaše vlasy dokonale čisté, jemné a lesklé.  Obsahuje 1 % ProcapilTM, ktorý je patentovanou zložkou proti vypadávaniu a stenčovaniu vlasov.

  9,90 €
  SKLADOM
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop