Arganový olej

Určite vám je známy arganový olej, ktorý je známy vďaka svojim blahodarným účinkom na pokožku či vlasy. Obsahuje veľké množstvo vitamínu E, nenasýtených mastných kyselín, či prírodné karotenoidy, ktoré robia z arganového oleja veľmi účinného pomocníka v kozmetike. My vám prinášame niekoľko rád a tipov ako čo najlepšie využiť arganový olej vo svoj prospech a krásu.

Krém na tvár

Arganový olej je skvelou náhradou za rôzne drahé krémy na tvár. Stačí si jednoducho malé množstvo rozotrieť po tvári a olej sa už postará o vašu pokožku.

Nechty

Vložte svoje nechty do arganového oleja ak sú poškodené a majú tendenciu sa lámať. Arganový olej sa postará o to, že z vašich nechtov odstráni všetky baktérie, budú vyzerať oveľa krajšie ako predtým.

Krém po opaľovaní

Už si nebudete musieť robiť starosti, aký krém po opaľovaní si musíte kúpiť. Použite arganový olej, ktorý rozotrite po svojom tele a olej dokonale hydratuje vašu pokožku a určite jej pridá na kráse.

Vlasy

Arganový olej je výborným pomocníkom pri starostlivosti o vaše vlasy. Jeho účinky najlepšie vyniknú na polámaných, suchých a poškodených vlasoch. Stačí jednoducho naniesť nie veľké množstvo arganového oleja na postihnuté miesto, jemne rozotrieť a nechať pôsobiť. Arganový olej sa postará o to, aby boli vaše vlasy opäť zdravé. Arganový olej pomáha tiež pri regenerácii vlasov, ktoré sú zničené slnečným žiarením, lakmi a gélmi na vlasy alebo žehličkou, či fénom.Olej je možné použiť aj ako kondicionér, ktorý dodá vlasom potrebný lesk a sviežosť a taktiež neošetruje len samotné vlasy, ale aj pokožku hlavy.

Pleť

Arganový olej dokáže dokonale hydratovať vašu pokožku a odstrániť z nej nepotrebnú mastnotu. Preto je vhodný ako na suchú, tak aj na mastnú pleť.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop