Ako využiť vrecúška z čajov pre svoju krásu

Každý z nás si veľmi rád dopraje čaj aspoň raz za deň. Okrem toho, že si vychutnáte svoju šálku čaju, môžete urobiť taktiež niečo pre svoju krásu. A to pomocou čajových vrecúšok. Možno sa vám to zdá šialené, ale je to tak a my vám ukážeme niekoľko rád, ako môžete čajové vrecúška používať. Nebojte sa ich vyskúšať a výsledkom budete určite prekvapení!

Kruhy pod očami

Ak vás trápia kruhy pod očami, tak práve čajové vrecúška môžu byť ideálnym riešením. Nie však všetky čajové vrecúška, ale vrecúška čierneho čaju dokážu zmierniť opuchy a odstrániť kruhy pod očami. Použité čajové vrecúška čierneho čaju stačí jednoducho priložiť na opuchnuté miesta a nechať pôsobiť aspoň 15 minút. Výsledkom budete nadšení a vy tak môžete ísť medzi ľudí bez pocitu hanby.

Kúpeľ

Takmer pravidelne si určite doprajete kúpeľ, pri ktorom relaxujete a regenerujete celé telo. Ak chcete urobiť niečo aj pre svoju krásu a pokožku, tak jednoducho nahádžte do vane niekoľko vrecúšok zeleného čaju. Obyčajný kúpeľ sa tak zmení na kúpeľ plný antioxidantov, ktoré majú blahodarné účinky na vašu pokožku.

Domáca ústna voda

Hydratačný krém s extraktom z čaju Roiboos

Čajové vrecúška je možné využiť taktiež pri výrobe domácej ústnej vody. Vrecúška stačí jednoducho viackrát zaliať vodou, nechať chvíľu odstáť a v studenej forme používať ako ústnu vodu. Bylinky a látky, ktoré sa v čajovom vrecúšku nachádzajú, osviežia váš dych a taktiež zabránia šíreniu sa ďalších baktérií.

Na vlasy

Účinky látok, ktoré sa nachádzajú v čajových vrecúškach určite ocenia aj vaše vlasy. Vrecúška stačí viackrát zaliať vodou a následne aplikovať na vlasy. Tento postup pravidelne opakujte a výsledok sa určite dostaví.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop