Krém na tvár s extraktom z ružového grepfruitu Zväčšiť

Krém na tvár s extraktom z ružového grapefruitu

50 ml

Citrusové vône pomáhajú zvýšiť energiu a sviežosť, čo je blahodárny účinok pre celkovú pohodu a vzhľad vašej pokožky. Grapefruit obsahuje vysoký obsah vitamínu A a C, minerálov a antioxidantov, ktoré sú prínosom pre pokožku. Zahrnutie antioxidantov do vášho rutiny starostlivosti o pleť je dokonalým spôsobom, ako zabezpečiť ochranu a výživu Vašej pokožky.

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Vitamín C a antioxidačné účinky chránia kožu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Tiež stimuluje produkciu kolagénu pokožky, ktorý prináša hladkosť a elasticitu pokožky. Retinolový antioxidant dodáva pokožke jemnosť a obnovuje poškodenú pokožku a ošetruje pigmentáciu pokožky. Obsah draslíka v grapefruite pomáha vyhladiť vrásky a pigmentové škvrny. Poskytuje ochranu proti UV žiareniu. Vďaka grapefruitu bude vaša pokožka žiarivá a vyživená. Bohaté antioxidanty v betakaroténe premenia mdlú a dehydratovanú pokožku na pleť žiarivú a plnú života. Krém zároveň pomáha liečiť akné a jazvy po akné.

Použitie:

Aplikujte na tvár krúživými pohybmi pomocou prstov.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Krém na tvár s extraktom z ružového grapefruitu
Citrusové vône pomáhajú zvýšiť energiu a sviežosť, čo je blahodárny účinok pre celkovú pohodu a vzhľad vašej pokožky. Grapefruit obsahuje vysoký...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (19)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop