Čistenie pleti

Každodenné čistenie pleti je nevyhnutné pre dosiahnutie dokonalej pleti. Existuje mnoho problémov, s ktorými sa stretávame každý deň. Niektorých trápia upchaté póry, iných zas suchá, či mastná pokožka. Správnym čistením sa dá zabrániť všetkým nepríjemnostiam, ktoré nám robia starosti. My máme pre vás niekoľko rád a tipov ako správne postupovať pri čistení pleti a ako sa o ňu čo najdôkladnejšie starať.

Na čistenie používame rôzne produkty ako napríklad: čistiace mlieko, mydlo, gély, krémy, oleje, masky alebo píling. Každý z prostriedkov je určený na iný druh pleti.

Studená voda

Záležitosť, ktorá sa niekomu zdá nepríjemná a niekomu zas príliš jednoduchá. Nikdy však svojej pleti neuškodíte, naopak jej pomôžete, keď si ráno po prebudení opláchnete tvár najlepšie studenou vodou. Nielenže vás to preberie, ale aj pomôže k dokonalej pleti.

Mlieko

Čistiace mlieko sa používa na vysušenú pokožku, ale môže sa používať i ako prevencia proti vysušeniu pleti. Účinne odstraňuje všetky nečistoty aj spolu s mejkapom a niektoré čistiace mlieka tiež pomáhajú redukovať vrásky.

Mydlo

Na rozdiel od čistiaceho mlieka je mydlo je výborným čistiacim prostriedkom na mastnú pleť, ale tak isto môže slúžiť na udržanie normálnej pleti. Vhodné sú mydlá s antibakteriálnymi účinkami, ktoré až tak veľmi pleť nevysušujú.

Gél

Čistiace gély sú vhodné na mastnú pleť, ale existujú aj gély na suchú pleť. Gély sa nanášajú na vlhkú pokožku a následne sa zmyjú vodou. Gély zvlhčujú a osviežujú pokožku. Po použití zostáva pokožka jemná a hydratovaná.

Krémy

Čistiace krémy sú určené na suchú pleť a dokonale zbavujú pokožku nečistôt. Zanechávajú pleť dokonale čistú, vyživenú a hydratovanú.

Oleje

Čistiace oleje sú najvhodnejším čistiacim prostriedkom na citlivú pleť. Pomáhajú pokožke pri regenerácii.

Pena

Pena je veľmi obľúbeným a praktickým prípravkom, ktorý je možno používať dennodenne. Stačí rozotrieť po tvári nie príliš veľké množstvo a následne penu opláchnuť najlepšie vlažnou vodou.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop