Mikroprúdová žehlička na vrásky Cougar Massager

Najlepší pomer kvalita/cena na trhu!

Žehlička využíva pokročilú mikroprúdovú technológiu, ktorá je účinnejšia ako galvanická technológia a výsledky sú pri tejto terapii omnoho kvalitnejšie. Mikroprúdová žehlička Cougar vám umožňuje vykonať salónové kozmetické ošetrenie v pohodlí vášho domova pre dosiahnutie prirodzene hebkej pokožky bez vrások.

Viac detailov

SKLADOM

54,90 € s DPH

Detaily

Žehlička vykonáva v programe č. 2 aj galvanické ošetrenie.

Mikroprúdová žehlička Cougar účinne čistí zanesené póry pôsobením cez bazilárnu membránu, zlepšuje metabolizmus pokožky a jej schopnosť absorbovať krémy či séra, čím umožňuje blahodarným látkam dostať sa hlbšie do pokožky. To všetko vďaka mikroprúdovej technológii a pôsobeniu negatívnych iónov. Výborne vyhladzuje jemné vrásky okolo očí, či úst, ale aj hlbšie vrásky na tvári.

Podľa štatistík sa za bežných okolností vstrebáva do pokožky len približne 15% blahodarných látok z krémov ak sa aplikujú vmasírovaním rukou. Pri použití mikroprúdovej žehličky Cougar Massager sa toto číslo zvyšuje až na 60%.

- nielen na jemné vrásky okolo očí a úst, ale aj na hlbšie vrásky na celej tvári

- je vhodná pre všetky typy pokožky

- súčasťou balenia je aj baterka, takže žehlička je hneď pripravená na použitie

- podrobný NÁVOD NA POUŽITIE v slovenčine s ďalšími dôležitými podrobnými informáciami v slovenčine je súčasťou balenia.

- žehlička je ľahko použiteľná a skladovateľná.

Účinky mikroprúdovej žehličky Cougar Lifting Massager:

 • vyhladzuje vrásky
 • eliminuje výskyt vrások a tmavých kruhov okolo očí
 • posilňuje odolnosť buniek pokožky
 • masíruje pokožku a zároveň zvyšuje absorpciu živín z krémov do pokožky
 • vypína pleť a čistí póry, lieči akné
 • odstraňuje dvojitú bradu a zvýrazňuje kontúry tváre
 • stimuluje tvorbu kolagénu
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • detoxikuje lymfatický systém
 • poskytuje hĺbkové čistenie pokožky
 • urýchľujú metabolizmus buniek vo vnútri pokožky
 • podporuje krvný obeh, posilňuje a zjemňuje tkanivové vlákna
 • odstraňuje pigmentové škvrny a iné farebné nedokonalosti pokožky
 • odstraňuje čierne bodky
 • redukuje opuchy okolo očí
 • pôsobí ako neinvazívny facelifting

2 PROGRAMY:

1. Mikroprúdové ošetrenie

Mikroprúd je účinnejší ako galvanický prúd a výsledky sú pri tejto terapii omnoho kvalitnejšie. Mikroprúdová žehlička Cougar sa môže použiť nielen na tvár, ale aj na pokožku tela, hlavne krk a stehná, keďže okrem redukcie vrások dokáže aj vypínať pleť, zlepšovať jej elasticitu, odolnosť a prinavraciať jej mladistvý vzhľad. Na stehnách pomáha redukovať celulitídu.

2. Galvanická terapia

Galvanický prúd omladzuje pleť a zároveň pomáha používaným krémom a séram lepšie sa vstrebávať hlboko do pokožky. Kombinácia pozitívnych a negatívnych iónov vedie k zlepšeniu mikrocirkulácie, urýchľuje metabolizmus pokožky, čo vedie k rýchlejšej obnove aktivity buniek, odbúravaniu a prevencii vrások. Pokožka bude opäť pružná a navráti sa jej mladistvý vzhľad.

POUŽITIE:

Použitie mikroprúdovej žehličky Cougar

Pre podrobný návod na použitie aj s animovanými obrázkami použitia žehličky si prezrite priložený návod v PDF formáte (umiestnený na tejto stránke úplne dole). Papierový návod v slovenčine je aj súčasťou balenia.

- Podržte tlačidlo ON/OFF po dobu 2-3 sekúnd kým sa LED svetielko nezapne.
 Žehlička sa vypína automaticky ak nie je používaná dlhšie ako 10 minút.

- Po vyčistení pokožky aplikujte na ošetrovanú pleť krém alebo sérum. Umiestnite palec na dotykový aktivátor ( C ).

- Mikroprúdové ošetrenie – umiestnite mikroprúdovú hlavicu žehličky ( A ) na pokožku a prúd sa aktivuje. Pri mastnejšej pleti použite na aktiváciu prúdu aj jeden z prstov, ktorým sa držaním žehličky dotýkajte mikroprúdovej hlavice. Svietiť bude modrá dióda a žehlička bude jemne vibrovať.

- Galvanické ošetrenie – umiestnite galvanickú hlavicu žehličky ( B ) na pokožku a prúd sa aktivuje. Pri mastnejšej pleti použite na aktiváciu prúdu aj jeden z prstov, ktorým sa držaním žehličky dotýkajte mikroprúdovej hlavice. Svietiť bude červená dióda a žehlička bude jemne vibrovať.

Ako účinkuje mikroprúd

Mikroprúd cieli svoj účinok na svaly tváre, ktoré sa nachádzajú pod pokožkou a ktoré zapríčiňujú svojou aktivitou vznik vrások, ohybov a výrazových liniek. S pribúdajúcim vekom si tieto svaly pod pokožkou zvykajú na určité výrazy tváre a pozície pokožky či linky pokožky pri týchto mimických aktivitách. Typickým príkladom sú vrásky medzi obočím. Na druhej strane, iné svaly našej tváre vykazujú menšiu aktivitu a preto zvyknú zakrpatieť, čo vedie k ďalším vráskam či previsom na pokožke. Ako príklad je možné uviesť oblasť okolo úst, brady a krku, kde sa s pribúdajúcim vekom začínajú objavovať značné príznaky starnutia.

Fungovanie buniek nášho tela sa všeobecne riadi podľa nízkoprúdových impulzov. Bunky v sebe nosia „pamäť“. Keď dôjde k ich poškodeniu, membrány buniek sa stávajú nepriechodné a žiadna výživa sa nemôže dostať dovnútra. Iba sa v nich hromadí odpad. Práve nízkoprúdová elektrická stimulácia vymaže poslednú spomienku na poškodenie bunky, pretože otvára tieto bunkové membrány a jeho iónové kanály. Následne môže byť tento upchatý odpad vylučovaný a nové výživy prijaté. Hlavice mikroprúdovej žehličky reaktivujú staré bunky, vypínajú pokožku, vylepšujú tvárové kontúry, detoxikáciou a drenážou obnovujú energiu v pokožke, odstraňujú vrásky a zvyšujú imunitu pokožky proti alergiám. Efektívne sťahujú póry a odstraňujú tmavé kruhy pod očami.

Mikroprúdová žehlička vysiela do svalov tváre jemné vlny vo forme pozitívnych a negatívnych iónov, ktorými prináša relaxáciu svalom, ktoré sú aktivitou príliš namáhané a pomáha posilniť svaly, ktoré nie sú príliš využívané. Podstatou pôsobenia mikroprúdu je dostať svaly tváre do ich originálnej pôvodnej kondície. Týmto pôsobením sa pokožka stáva žiarivejšou, mladšou a vypnutejšou. Mikroprúd zároveň aj zvyšuje cirkuláciu krvi a stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje tón a textúru pleti a eliminuje výrazové linky.

So žehličkou odporúčame použiť ako galvanické sérum jedno z nasledujúcich sér:

Často kladené otázky (FAQ)

Ako rýchlo uvidím výsledky?

Ihneď. Ošetrite najprv polovicu vašej tváre a následne porovnajte vzhľad s druhou polovicou tváre. Rozdiel si všimnete hneď.

Ako často mám žehličku používať?

Podľa potreby a stavu pokožky, či v závislosti od vášho veku. Ideálne približne 2-3-krát za týždeň.

Ako veľmi budem cítiť mikroprúd?

Mikroprúd je nízkolevelový prúd, ktorý je veľmi jemný a pocitovo relaxačný. Na niektorých miestach môžete pociťovať jemné tŕpnutie či chvenie. Citlivosť tváre je individuálna, u každého človeka je iná.

Je mikroprúdová technológia rovnaká ako galvanická?

Nie. Mikroprúd pôsobí na svaly tváre. Je taktiež známy pre svoje účinky na tvorbu kolagénu, elastínu, zvýšenie cirkulácie, ATP a lepšie vstrebávanie krémov a sér. Galvanický prúd zvyšuje vstrebávanie krémov a sér, ale nepôsobí na svaly tváre a ich bunky.

Ako spoznám, že prístroj funguje?

Zariadenie produkuje mierne vibrácie a LED kontrolka počas ošetrenia bliká. 

Kedy je najvhodnejší čas na ošetrenie?

Zariadenie môžete použiť kedykoľvek počas dňa.

Nepoužívajte ak:

- Trpíte akoukoľvek kožnou chorobou

- Ak ste absolvovali operáciu očí alebo okolia očí za posledný rok a pol

- Ak máte menej ako 15 rokov

- Ak trpíte kardiovaskulárnym ochorením alebo trpíte vysokým krvným tlakom

- Ak ste tehotná alebo po pôrode

Hodnotenia (2)

Priemerné hodnotenie
5.0 / 5
2 x hodnotené
Prečo ohodnotiť produkt?
Hodnotením produktov pomáhate ďalším zákazníkom pri rozhodovaní.

 5/5
Maximálna spokojnosť, viditeľná zmena naozaj už po prvom použití. Ľahká manipulácia, aplikácia. Pre domáce použitie ideálne, praktické a dokonalým efektom. Jediná nevýhoda, že nie je na adaptér, ale na batériu. Mám obavy, aby sa pri častom otváraní (osobne nerada nechávam batérie v zariadeniach) nepoškodil obal.
Recenzia pre produkt:  Mikroprúdová žehlička na vrásky Cougar Massager
 5/5
Monika
chodila som ku kozmetičke na čistenie pleti, ktoré zakončovala tiež kúrou s mikro prúdom.. ale už sa mi zlepšila pleť, mala som akné a už nemusím chodiť.. ale kúpila som si túto žehličku a robí presne to isté ako u kozmetičky keď som bola.. také to štipkanie.. je to dobré na jazdy čo mi ostali po akné.. viem, že mi to nezmizne všetko, ale niektoré menšie už pomizli.. super vec
Recenzia pre produkt:  Mikroprúdová žehlička na vrásky Cougar Massager


 
Mikroprúdová žehlička na vrásky Cougar Massager
Najlepší pomer kvalita/cena na trhu! Žehlička využíva pokročilú mikroprúdovú technológiu, ktorá je účinnejšia ako galvanická technológia  a...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Na stiahnutie

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop