Mikroprúdová žehlička na vrásky Cougar Massager

Najlepší pomer kvalita/cena na trhu!

Žehlička využíva pokročilú mikroprúdovú technológiu, ktorá je účinnejšia ako galvanická technológia a výsledky sú pri tejto terapii omnoho kvalitnejšie. Mikroprúdová žehlička Cougar vám umožňuje vykonať salónové kozmetické ošetrenie v pohodlí vášho domova pre dosiahnutie prirodzene hebkej pokožky bez vrások.

Viac detailov

SKLADOM

64,90 € s DPH

Detaily

Žehlička vykonáva v programe č. 2 aj galvanické ošetrenie.

Mikroprúdová žehlička Cougar účinne čistí zanesené póry pôsobením cez bazilárnu membránu, zlepšuje metabolizmus pokožky a jej schopnosť absorbovať krémy či séra, čím umožňuje blahodarným látkam dostať sa hlbšie do pokožky. To všetko vďaka mikroprúdovej technológii a pôsobeniu negatívnych iónov. Výborne vyhladzuje jemné vrásky okolo očí, či úst, ale aj hlbšie vrásky na tvári.

Podľa štatistík sa za bežných okolností vstrebáva do pokožky len približne 15% blahodarných látok z krémov ak sa aplikujú vmasírovaním rukou. Pri použití mikroprúdovej žehličky Cougar Massager sa toto číslo zvyšuje až na 60%.

- nielen na jemné vrásky okolo očí a úst, ale aj na hlbšie vrásky na celej tvári

- je vhodná pre všetky typy pokožky

- súčasťou balenia je aj baterka, takže žehlička je hneď pripravená na použitie

- podrobný NÁVOD NA POUŽITIE v slovenčine s ďalšími dôležitými podrobnými informáciami v slovenčine je súčasťou balenia.

- žehlička je ľahko použiteľná a skladovateľná.

Účinky mikroprúdovej žehličky Cougar Lifting Massager:

 • vyhladzuje vrásky
 • eliminuje výskyt vrások a tmavých kruhov okolo očí
 • posilňuje odolnosť buniek pokožky
 • masíruje pokožku a zároveň zvyšuje absorpciu živín z krémov do pokožky
 • vypína pleť a čistí póry, lieči akné
 • odstraňuje dvojitú bradu a zvýrazňuje kontúry tváre
 • stimuluje tvorbu kolagénu
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • detoxikuje lymfatický systém
 • poskytuje hĺbkové čistenie pokožky
 • urýchľujú metabolizmus buniek vo vnútri pokožky
 • podporuje krvný obeh, posilňuje a zjemňuje tkanivové vlákna
 • odstraňuje pigmentové škvrny a iné farebné nedokonalosti pokožky
 • odstraňuje čierne bodky
 • redukuje opuchy okolo očí
 • pôsobí ako neinvazívny facelifting

2 PROGRAMY:

1. Mikroprúdové ošetrenie

Mikroprúd je účinnejší ako galvanický prúd a výsledky sú pri tejto terapii omnoho kvalitnejšie. Mikroprúdová žehlička Cougar sa môže použiť nielen na tvár, ale aj na pokožku tela, hlavne krk a stehná, keďže okrem redukcie vrások dokáže aj vypínať pleť, zlepšovať jej elasticitu, odolnosť a prinavraciať jej mladistvý vzhľad. Na stehnách pomáha redukovať celulitídu.

2. Galvanická terapia

Galvanický prúd omladzuje pleť a zároveň pomáha používaným krémom a séram lepšie sa vstrebávať hlboko do pokožky. Kombinácia pozitívnych a negatívnych iónov vedie k zlepšeniu mikrocirkulácie, urýchľuje metabolizmus pokožky, čo vedie k rýchlejšej obnove aktivity buniek, odbúravaniu a prevencii vrások. Pokožka bude opäť pružná a navráti sa jej mladistvý vzhľad.

POUŽITIE:

Použitie mikroprúdovej žehličky Cougar

Pre podrobný návod na použitie aj s animovanými obrázkami použitia žehličky si prezrite priložený návod v PDF formáte (umiestnený na tejto stránke úplne dole). Papierový návod v slovenčine je aj súčasťou balenia.

- Podržte tlačidlo ON/OFF po dobu 2-3 sekúnd kým sa LED svetielko nezapne.
 Žehlička sa vypína automaticky ak nie je používaná dlhšie ako 10 minút.

- Po vyčistení pokožky aplikujte na ošetrovanú pleť krém alebo sérum. Umiestnite palec na dotykový aktivátor ( C ).

- Mikroprúdové ošetrenie – umiestnite mikroprúdovú hlavicu žehličky ( A ) na pokožku a prúd sa aktivuje. Pri mastnejšej pleti použite na aktiváciu prúdu aj jeden z prstov, ktorým sa držaním žehličky dotýkajte mikroprúdovej hlavice. Svietiť bude modrá dióda a žehlička bude jemne vibrovať.

- Galvanické ošetrenie – umiestnite galvanickú hlavicu žehličky ( B ) na pokožku a prúd sa aktivuje. Pri mastnejšej pleti použite na aktiváciu prúdu aj jeden z prstov, ktorým sa držaním žehličky dotýkajte mikroprúdovej hlavice. Svietiť bude červená dióda a žehlička bude jemne vibrovať.

Ako účinkuje mikroprúd

Mikroprúd cieli svoj účinok na svaly tváre, ktoré sa nachádzajú pod pokožkou a ktoré zapríčiňujú svojou aktivitou vznik vrások, ohybov a výrazových liniek. S pribúdajúcim vekom si tieto svaly pod pokožkou zvykajú na určité výrazy tváre a pozície pokožky či linky pokožky pri týchto mimických aktivitách. Typickým príkladom sú vrásky medzi obočím. Na druhej strane, iné svaly našej tváre vykazujú menšiu aktivitu a preto zvyknú zakrpatieť, čo vedie k ďalším vráskam či previsom na pokožke. Ako príklad je možné uviesť oblasť okolo úst, brady a krku, kde sa s pribúdajúcim vekom začínajú objavovať značné príznaky starnutia.

Fungovanie buniek nášho tela sa všeobecne riadi podľa nízkoprúdových impulzov. Bunky v sebe nosia „pamäť“. Keď dôjde k ich poškodeniu, membrány buniek sa stávajú nepriechodné a žiadna výživa sa nemôže dostať dovnútra. Iba sa v nich hromadí odpad. Práve nízkoprúdová elektrická stimulácia vymaže poslednú spomienku na poškodenie bunky, pretože otvára tieto bunkové membrány a jeho iónové kanály. Následne môže byť tento upchatý odpad vylučovaný a nové výživy prijaté. Hlavice mikroprúdovej žehličky reaktivujú staré bunky, vypínajú pokožku, vylepšujú tvárové kontúry, detoxikáciou a drenážou obnovujú energiu v pokožke, odstraňujú vrásky a zvyšujú imunitu pokožky proti alergiám. Efektívne sťahujú póry a odstraňujú tmavé kruhy pod očami.

Mikroprúdová žehlička vysiela do svalov tváre jemné vlny vo forme pozitívnych a negatívnych iónov, ktorými prináša relaxáciu svalom, ktoré sú aktivitou príliš namáhané a pomáha posilniť svaly, ktoré nie sú príliš využívané. Podstatou pôsobenia mikroprúdu je dostať svaly tváre do ich originálnej pôvodnej kondície. Týmto pôsobením sa pokožka stáva žiarivejšou, mladšou a vypnutejšou. Mikroprúd zároveň aj zvyšuje cirkuláciu krvi a stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje tón a textúru pleti a eliminuje výrazové linky.

So žehličkou odporúčame použiť ako galvanické sérum jedno z nasledujúcich sér:

Často kladené otázky (FAQ)

Ako rýchlo uvidím výsledky?

Ihneď. Ošetrite najprv polovicu vašej tváre a následne porovnajte vzhľad s druhou polovicou tváre. Rozdiel si všimnete hneď.

Ako často mám žehličku používať?

Podľa potreby a stavu pokožky, či v závislosti od vášho veku. Ideálne približne 2-3-krát za týždeň.

Ako veľmi budem cítiť mikroprúd?

Mikroprúd je nízkolevelový prúd, ktorý je veľmi jemný a pocitovo relaxačný. Na niektorých miestach môžete pociťovať jemné tŕpnutie či chvenie. Citlivosť tváre je individuálna, u každého človeka je iná.

Je mikroprúdová technológia rovnaká ako galvanická?

Nie. Mikroprúd pôsobí na svaly tváre. Je taktiež známy pre svoje účinky na tvorbu kolagénu, elastínu, zvýšenie cirkulácie, ATP a lepšie vstrebávanie krémov a sér. Galvanický prúd zvyšuje vstrebávanie krémov a sér, ale nepôsobí na svaly tváre a ich bunky.

Ako spoznám, že prístroj funguje?

Zariadenie produkuje mierne vibrácie a LED kontrolka počas ošetrenia bliká. 

Kedy je najvhodnejší čas na ošetrenie?

Zariadenie môžete použiť kedykoľvek počas dňa.

Nepoužívajte ak:

- Trpíte akoukoľvek kožnou chorobou

- Ak ste absolvovali operáciu očí alebo okolia očí za posledný rok a pol

- Ak máte menej ako 15 rokov

- Ak trpíte kardiovaskulárnym ochorením alebo trpíte vysokým krvným tlakom

- Ak ste tehotná alebo po pôrode

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Na stiahnutie

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop