Africké mydlo

Zrejme ste už vyskúšali nespočetné množstvo mydiel, ale počuli ste už od africkom mydle? Ak nie, tak je to chyba, lebo z jeho vlastností a pozitívnych dopadov na vašu krásu budete určite prekvapení. Africké mydlo pochádza od renomovaných výrobcov z afrických štátov, ako sú Nigéria alebo Ghana. Mydlo spoznáte aj na prvý pohľad vďaka jeho typickej tmavohnedej, až čiernej farbe. Pri tomto mydle si môžete byť istí, že neobsahuje žiadne chemické prísady.

Toto mydlo je také účinné z dôvodu, že obsahuje napríklad bambucké maslo, kokosový olej, palmový olej, olivový olej, ale aj rôzne ďalšie výťažky z rôznych látok.

My vám prinášame niekoľko rád, ako z tohto mydla vyťažiť pre svoju krásu čo najviac.

Proti akné

Proti akné tu bolo už mnoho prípravkov a produktov, no ak sa vám ani jeden nepozdával, tak skúste práve africké mydlo. Má antibakteriálne účinky a pokožku dokáže vyčistiť takmer dokonale. Zamilujete si ho nielen kvôli jeho účinkom. Má taktiež nádhernú vôňu, ktorú si určite obľúbite.

Výhodný balíček proti akné

Chráni pokožku

Je úplne samozrejmé, že každá pokožka potrebuje byť chránená. Obzvlášť v nepriaznivom počasí, ktoré na nás číha pomerne často. Africké maslo obsahuje antioxidanty, ktoré chránia vašu pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Taktiež obsahuje bambucké maslo, ktoré je výborným pomocníkom pri ochrane proti UV žiareniu.

Ako pena na holenie

Africké mydlo určite poteší aj každého muža. Už viac nemusíte míňať množstvo peny na holenie. Namiesto toho je možné použiť práve africké mydlo, ktoré nielenže dobre vonia, ale taktiež ochráni vašu pleť a nezanechá ju podráždenú.

Ako šampón

Africké mydlo môžete použiť taktiež aj ako šampón na svoje vlasy, ktoré budú po užití oveľa pevnejšie. Vďaka antioxidantom a vitamínom, ktoré africké mydlo obsahuje, budete aj vy prekvapení jeho výsledkami. Mydlo je taktiež možné použiť ako náhradu za sprchový gél.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop