Vyberte si rúž podľa farby vašich zubov

Krásny a úprimný úsmev je zbraňou každej ženy a takýto úsmev dokáže očariť nejedného muža. Ak chcete vylepšiť výsledný efekt, skúste rúž, ktorý vášmu úsmevu dodá ešte väčší šarm. Nie pre všetky je vhodná každá farba a preto je potrebné vyberať ju starostlivo, podľa farby vašich zubov.

Je úplne prirodzené, že každý túži mať čo najbelšie zuby a každým dňom sa o to usiluje. Úprimne si však môžeme povedať, že snehovo biele zuby sa nie každému podarí dosiahnuť. Prirodzenou konzumáciou jedla, pitím rôznych nápojov a niekedy aj slabou hygienou zvyknú zuby zažltnúť, čo nie je príjemné pre nikoho z nás. Nemusíte zúfať. My vám ukážeme aký vhodný rúž zvoliť, nech už máte akúkoľvek farbu zubov.

Biele zuby

Biele zuby majú nielen tú výhodu, že nádherne vyzerajú, ale aj to, že pri nich si môžete dovoliť akúkoľvek farbu rúžu a vždy vyniknú. Je to naozaj úplne jedno, či zvolíte červenú, ružovú, fialovú, alebo nejakú inú farbu. Povolené sú naozaj všetky farby, ktoré vďaka bielym zubom vyniknú a vy budete žiariť ako nikdy predtým.

Žlté zuby

Mať žlté zuby nie je žiadna obrovská tragédia a s týmto problémom bojuje väčšina ľudí. Nemusíte preto zúfať. Pri výbere toho správneho rúžu je dobré byť opatrný a určite si nebudete môcť dovoliť hocijakú farbu, ako to je pri bielych zuboch. Najvhodnejšie rúže pri žltých zuboch sú najmä v chladnejších odtieňoch farieb, ako napríklad fialová alebo ružová. Teplé farby, ako oranžová a svetlá červená radšej neskúšajte, lebo tými by ste si veľmi nepomohli. Takéto farby len zvýraznia žltú farbu zubov a to je to, čo nikto z nás nechce.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop