Pleťový olej z hľuzovky bielej s kyselinou hyalurónovou Zväčšiť

Pleťový olej z hľuzovky bielej s kyselinou hyalurónovou

30 ml

Výťažok z bielej hľuzovky je známy svojimi liečivými hodnotami, čím sa skôr stáva liekom pri liečení pokožky a nie kozmetickým produktom. Biela hľuzovka je zložená z 73% vody, zvyšná hmotnosť obsahuje kokteil vitamínov a minerálov. Bojuje proti známkam starnutia pokožky, ako sú: pigmentácia, vrásky, dehydratácia a pod.

Viac detailov

SKLADOM

17,50 € s DPH

Detaily

Biela hľuzovka obsahuje kokteil vitamínov a minerálov, ako je vápnik, draslík, horčík. Pomáha stimulovať hĺbkovú opravu buniek a bojuje proti známkam starnutia pokožky, ako sú: pigmentácia, vrásky, dehydratácia, strata elasticity, nerovnomerný tón pleti.

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a dokáže viazať na seba veľké množstvo vlhkosti (až 1000-násobok svojej vlastnej hmotnosti). Voda a hyalurón sú dve najdôležitejšie látky, ktoré vyplňujú spojivové tkanivo.


Použitie:

Vmasírujte 2 až 3 kvapky séra na vyčistenú pleť a krk každý ráno a večer. Používajte spolu s vaším obľúbeným denným a nočným krémom Cougar, kedy dosiahnete najlepšie výsledky.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Pleťový olej z hľuzovky bielej s kyselinou hyalurónovou
Výťažok z bielej hľuzovky je známy svojimi liečivými hodnotami, čím sa skôr stáva liekom pri liečení pokožky a nie kozmetickým produktom. Biela...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop