Veľkoobchodná spolupráca

 

Chcete ponúkať produkty značky COUGAR vo svojej predajni alebo v e-shope aj vy? Chcete s nami nadviazať spoluprácu a nakupovať u nás za veľkoobchodné ceny?

 

Kontaktujte nás

alebo

nám zavolajte na 0910 966 423

 

Obratom vám pošleme výhodný veľkoobchodný cenník.

 

V kontaktnom formulári uveďte názov vašej firmy, IČO a približne vymenujte produkty alebo kategóriu produktov, ktoré máte záujem predávať.

Ak prevádzkujete internetový obchod a naše produkty chcete ponúkať v e-shope, poskytneme vám aj profesionálne fotografie našich produktov, ktoré budete môcť umiestniť na vašom webe. V prípade potreby vám poskytneme aj fotografie vo vysokom rozlíšení pre využitie v rôznych propagačných materiáloch, či logo značky Cougar v krivkovom formáte.

 

Kvalitné a žiadané produkty, ktoré vám prinesú zákazníkov

 

Produkty značky Cougar sú veľmi žiadané, vysokokvalitné, používajú prírodné ingrediencie a čo je hlavné - fungujú. Vaši zákazníci to určite ocenia a spokojnosť to prinesie aj vám. Naše výrobky ľudia radi privítajú vo vašom salóne krásy, lekárni, kaderníctve, soláriu, kozmetickom salóne, zubnej ambulancii, alebo v e-shope zameranom na predaj kozmetiky, samoopaľovacích prípravkov, prípravkov na bielenie zubov a podobne.

Každý náš produkt sa niečím odlišuje od bežných produktov rovnakého druhu a aj to ich robí výnimočnými.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite sa s nami na veľkoobchodnej spolupráci, ktorá vám prinesie úspech.

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop