Olej z hroznových jadier

Určite ste už počuli o kokosovom alebo olivovom oleji, no počuli ste už o tom z hroznových jadier? Z hrozna síce pochádzajú veľmi kvalitné vína a toto ovocie je vyrábané kvôli týmto produktom. Olej z hrozna je produkt, ktorý sa získava lisovaním hroznových jadierok za studena. Olej v sebe obsahuje veľké množstvo zdravých tukov, ktoré majú pozitívne účinky na zdravie a krásu človeka. Vďaka jeho blahodarným účinkom sa olej stáva stále viac populárnym a ľudia ho jednoznačne odporúčajú.

To, čo robí tento olej takým účinným je jeho obsah, ktorý tvoria vitamíny A, B, C, E, F a omega 3, omega 6, omega 9 mastné nenasýtené kyseliny. Práve tieto kyseliny tvoria až 70% obsahu oleja.

Účinky oleja z hroznových jadier

Na pleť

Tento olej má mimoriadne pozitívne účinky práve na pokožku človeka. Po aplikovaní sa pleť zjemňuje, regeneruje a dokonale hydratuje. Olej z hroznových jadier je taktiež možné použiť pri masážach, na čistenie tváre a môže sa tiež pridávať do pleťových masiek. V lete je možné tento olej použiť pred aj po opaľovaní.

Ďalej má olej protizápalové účinky, sťahuje póry a pri pravidelnom používaní je taktiež výborným pomocníkom proti predčasnému starnutiu pokožky.

Na vlasy

Inzetívna vlasová keratínová maska

Olej z hroznových jadierok má dôležitý význam aj pri starostlivosti o vaše vlasy. Z tohto oleja je možné si vyrobiť masku na vlasy, ktorá vám pomôže ak máte poškodené, lámavé a namáhavé vlasy.

Tento olej je v prírode veľmi vzácnym produktom a nie je úplne najlacnejší. Preto sa radšej vyhýbajte príliš lacným olejom z hroznových jadier a je dobré overiť si výrobcu.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop