Čo zaberá proti vráskam?

Aj vás trápia vrásky a čoraz viac premýšľate nad tým, ako sa ich zbaviť? Určite sa netrápte, lebo vám pribudnú len ďalšie. Zrejme ste už vyskúšali mnoho receptov, ktoré sľubovali zbavenie sa vrások a nič z toho nezabralo. My vám prinášame niekoľko užitočných rád, ktoré zaberajú proti vráskam a vy sa tak už viac nebudete musieť strachovať o budúcnosť svojej pleti.

Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl je úplný základ a odrazový mostík ku krajšej pokožke. Možno vás už nudia reči o tom, ako by ste sa mali stravovať, čomu všetkému by ste sa mali vyhýbať a s čím by ste mali úplne skončiť. Je to však cena za krásu, ktorú je dobré zaplatiť. Urobíte tak niečo aj pre svoje zdravie a aj pre krásu.

Doprajte si dostatok spánku každý deň a taktiež sa aspoň raz za deň vyjdite na čerstvý vzduch. Namiesto sladkostí si doprajte radšej ovocie a v neposlednom rade sa vyhýbajte stresovým situáciám. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu a aj vyskytujúce sa problémy riešiť v pokoji. Výsledok sa určite dostaví.

Dostatok tekutín

Ak sa chcete skutočne zbaviť vrások, tak by ste mali prehodnotiť svoj pitný režim. Nestačí vypiť jednu šálku čaju ráno a jednu večer. Telo potrebuje prijímať tekutiny v pravidelných intervaloch. Ako ostatné orgány tak aj koža potrebuje vodu na svoje fungovanie. Dajte svojmu telu dostatok tekutín a uvidíte oveľa zdravšiu pokožku, ktorá nebude ochabnutá, ale naopak pružná a hlavne bez vrások.

Viac antioxidantov

V boji proti vráskam určite obohaťte svoje stravovanie o potraviny, ktoré obsahujú veľké množstvo antioxidantov. Je vedecky dokázané, že antioxidanty dokážu redukovať vrásky, dokonca ich úplne odstrániť. Najviac antioxidantov obsahuje zelenina, ovocie a orechy.

Chráňte svoju pokožku

Každý deň sme vystavovaní počasiu a vplyvom vonkajšieho prostredia. Najviac dostáva zabrať práve naša pokožka. Či už sú to silné mrazy, vietor alebo slnečné lúče. Všetko spolu môže napomáhať k zvýšenej tvorbe vrások. Preto je vhodné pokožku chrániť. V lete sa netreba zabúdať natierať opaľovacím krémom a krémom po opaľovaní a na druhej strane v zime je potrebné sa teplo obliecť a zakryť čo najväčšiu časť pokožky. Taktiež je možné použiť rôzne krémy, ktoré obsahujú ochranný faktor práve pred vonkajšími vplyvmi.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop