Ako na vrásky

Dámy a páni, ktorí majú svoje roky, už pravdepodobne riešili problém s vráskami. A tých mladších to ešte len čaká. Tejto téme sa nevyhne takmer nikto a raz sa bude musieť vráskam postaviť, ak chce vyzerať stále mladý. Ako všetci dobre vieme – vrásky pribúdajú s vekom. V určitom štádiu života začnú mazové žľazy v tele produkovať menej mazu a následne vznikajú vrásky. Dôležité je však to, že vrásky nepribúdajú len s vekom, ale aj ak človek nedbá o svoje zdravie a telo.

Zlá životospráva

Pleťová maska s extraktom z kaviáru a 24k zlata

Vrásky majú oveľa väčší potenciál tvoriť sa u ľudí, ktorí pravidelne fajčia cigarety, vystavujú pokožku na slnku extrémne dlhý čas, málo sa pohybujú a v neposlednom rade sa nestarajú o svoju životosprávu.

Proti vráskam je najlepšia prevencia. Málokto v mladom veku sa však zaujíma o to, ako bude jeho pokožka vyzerať napríklad o 20 rokov. Preto ľudia prišli na rôzne spôsoby ako sa vrások zbaviť, redukovať ich a ako vyzerať o niekoľko rokov mladšie.

Existuje mnoho obľúbených spôsobov ako sa vrások zbaviť. Niektoré z nich sú viac účinné, niektoré zas menej. Medzi najlepšie spôsoby redukovania vrások je určite konzumácia potravín, ktoré obsahujú veľké množstvo vitamínu E. Ten napína pokožku a zvyšuje jej pružnosť. Taktiež sa odporúčajú krémy a oleje, ktoré vo veľkom množstve obsahujú tento vitamín.

Zlato proti vráskam

Možno sa vám to nezdá alebo tomu nechcete veriť, každopádne čítate dobre. Zlato dokáže výrazne pomôcť v boji proti vráskam a vy sa už viac nebudete musieť strachovať a robiť si starosti o svoju pokožku.

Zlato sa proti vráskam používalo už v staroveku a aj dnes ho obľubuje čoraz viac ľudí. Zlato má totiž silné antibakteriálne a protizápalové účinky, oživuje pleť a pozitívne vplýva na bunkové funkcie. Obnovuje elasticitu tkanív pokožky a spomaľuje stratu kolagénu. Pokožka je chránená pred vznikom vrások a predčasným starnutím pokožky.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop