Zlato a arganový olej 

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 12,90 € SKLADOM

  Použitie zlata v prípravkoch na starostlivosť o pokožku sa používa už od nepamäti a bol obľúbený aj v egyptskom období. Arganový olej je organický produkt extrahovaný z jadier stromu Argan. Má na pokožku extra hydratačné a zvláčňujúce účinky, ktoré zanechávajú pokožku mladistvú a sviežu. 

  12,90 €
  SKLADOM
 • 12,50 € SKLADOM

  Využite zlato vo svoj prospech. Vyskúšajte telové mlieko s výťažkami zo zlata a arganového oleja. Zlato aktivuje bazálne bunky kože, čo zvyšuje elasticitu pokožky. Znižuje vrásky, jemné linky, škvrny na koži a vaša pokožka vyzerá mladšie. Použitie zlata v prípravkoch na starostlivosť o pokožku sa používa od začiatku egyptského obdobia. Obsahuje arganový...

  12,50 €
  SKLADOM
 • 14,90 € SKLADOM

  Vyživte svoje vlasy a pokožku zlatom a arganovým olejom. Táto kombinácia účinne pôsobí na pokožku a vlasy. Udrží ich v kondícii, posilnené a obnoví poškodené a suché vlasy. Už v starovekom Egypte boli známe blahodarné účinky zlata na vzhľad pokožky a vlasov. Arganový olej zas prirovnávajú k „tekutému zlatu“.

  14,90 €
  SKLADOM
 • 14,90 € Skladom

  Využite zlato vo svoj prospech. Vyskúšajte masku na tvár s výťažkami zo zlata a arganového oleja. Zlato aktivuje bazálne bunky kože, čo zvyšuje elasticitu pokožky. Znižuje vrásky, jemné čiary, škvrny na koži a vaša pokožka vyzerá mladšie. Použitie zlata v prípravkoch na starostlivosť o pokožku sa používa od začiatku egyptského obdobia. 

  14,90 €
  Skladom
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop