Mandľový olej

Niektorí ľudia ho poznajú veľmi dobre a používajú každý deň, iní zase ešte ani neokúsili jeho blahodarné účinky na pleť. Hovoríme o mandľovom oleji, z ktorého názvu netreba ani opisovať, odkiaľ olej pochádza. Vďaka svojim účinkom bol veľmi známy a obľúbený už v starovekom Grécku, či v Rímskej ríši.

Mandľový olej je účinný najmä vďaka veľkému množstvu látok, ktoré v sebe ukrýva. Obsahuje proteíny, minerály, esenciálne kyseliny a taktiež veľké množstvo vitamínu E.

Vďaka týmto látkam nachádza využitie nielen v liečbe mnohých ochorení, ale aj vo svete kozmetiky. My vám ukážeme, ako môžete využiť mandľový olej vo svoj prospech a urobiť tak niečo nielen pre svoje zdravie, ale i krásu.

Suché pery

Vplyvom počasia sa nevyhne nikto z nás a práve počasie má často krát za následok vysušené a popraskané pery. Ak aj vás trápi tento problém, skúste ich potrieť mandľovým olejom a budete prekvapení ako rýchlo tento olej pôsobí.

Na všetky typy pleti

Veľkou výhodou mandľového oleja je jeho využitie na všetky typy pleti. Či už máte suchúpodráždenú alebo mastnú pleť, tak mandľový olej je vhodný práve pre vás. Po použití zostáva pokožka pružná, svieža a odolnejšia. Tento olej taktiež odstraňuje nečistoty a odumreté bunky. Je dobré ho používať na tvár každý večer pred spaním.

Na vysušené vlasy

Ak vás trápia vysušené vlasy či polámané končeky vlasov, tak siahnite po mandľovom oleji. Po bežnom umytí vlasov, si potrite vlasy týmto olejom, nechajte chvíľu pôsobiť a následne vlasy opláchnite. Výsledkom budú zdravé a skvelo vyzerajúce vlasy, ktoré majú svoj lesk a objem.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop