Krém na tvár s extraktom z papáje Zväčšiť

Krém na tvár s extraktom z papáje

50 ml

Krém na tvár s výťažkom z exotického ovocia papája pomáha udržiavať zdravú a hodvábnu pokožku s dlhotrvajúcimi výsledkami. Brazílske ovocie papája je najviac pestované a konzumované ovocie v tropických a subtropických oblastiach sveta. Doprajte svojej pleti exotickú starostlivosť so značkou kozmetiky Cougar. 

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Ovocie má dobré zdroje vitamínov a používa sa na celom svete na podporu celkového zdravia a pohody. Papája, rovnako ako ostatné druhy tropického ovocia, majú tiež vysoký obsah vitamínov, minerálov, flavonoidov a antioxidantov a používajú sa vo svete na podporu celkového zdravia mnohými spôsobmi. Vzhľadom na vysokú hladinu vitamínu C, vitamínu A a iných flavonoidov je papája ovocím, ktoré pomáha udržiavať pokožku zdravú a bez vrások. Tieto živiny fungujú ako antioxidanty a pomáhajú predchádzať vplyvom voľných radikálov, ktoré sú hlavnou príčinou starnutia.

Vaša pokožka je najväčším orgánom tela, ktorá je vystavená každodenným nepriaznivým vplyvom. Krém s výťažkami z papáje pomáha udržať zdravú a hodvábnu pokožku.

Použitie:

Na vyčistenú pokožku aplikujte krúživými pohybmi.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Krém na tvár s extraktom z papáje
Krém na tvár s výťažkom z exotického ovocia papája pomáha udržiavať zdravú a hodvábnu pokožku s dlhotrvajúcimi výsledkami. Brazílske ovocie...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop