Hydratačný krém s extraktmi z quinoa a kelu Zväčšiť

Hydratačný krém s extraktmi z quinoa a kelu

50 ml

Rozžiarenú, čistú pleť s mladistvým nádychom dosiahnete vďaka extraktom z quinoa a kelu. Ide o kombináciu potravín, ktoré majú v sebe vysoké množstvo antioxidantov a vitamínov. Vďaka nim sú vrásky redukované a spomaľujú proces starnutia. Hydratačný krém s extraktom z quinoa a kelu.

Viac detailov

SKLADOM

12,90 € s DPH

Detaily

Quinoa je plodina so skvelým obsahom živín. Je bohatá na mangán, horčík, tryptofán, kyselinu listovú a fosfor. Obsahuje veľké množstvo vitamínu E, ktorý neutralizuje účinky voľných radikálov. Je ideálna pre namáhanú pleť, ktorá je každodenne vystavovaná slnečnému žiareniu a nepriaznivým vonkajším vplyvom, ktoré sú zaťažujú. Antioxidanty zároveň podporujú tvorbu nového a mladého kolagénu. Účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám, ktoré so zvyšujúcim vekom pribúdajú. Výťažky z kelu redukujú vrásky, spomaľujú proces starnutia a poskytujú pleti vysoké množstvo antioxidantov.

Použitie:

Po očistení tváre naneste malé množstvo krému a vmasírujte do pleti krúživými pohybmi a nechajte produkt absorbovať do pokožky.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Hydratačný krém s extraktmi z quinoa a kelu
Rozžiarenú, čistú pleť s mladistvým nádychom dosiahnete vďaka extraktom z quinoa a kelu . Ide o kombináciu potravín, ktoré majú v sebe vysoké...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop