Pleťové sérum z kmeňových buniek SUPER STEM CELL ELIXIR Zväčšiť

Pleťové sérum z kmeňových buniek SUPER STEM CELL ELIXIR

30 ml

Sérum Super Stem Cell Elixir obsahuje 5 rôznych kmeňových buniek odvodených od rastlín, ktoré spolu spolupracujú na vytvorení dokonalého séra starostlivosti o pleť. Vhodná aj pre mladšiu a aknóznu pokožku, následkom ktorej treba vyliečiť jazvičky

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Extrakt z kvetu ibišteka:

Hibiscus má fantastickú povesť v starostlivosti o pleť, pretože je prirodzeným zdrojom alfa-hydroxykyselín (AHA). AHA sú známe tým, že pomáhajú exfoliavať pokožku, urýchľujú obnovu buniek a pomáhajú kontrolovať akné, ktoré môžu povzbudiť čerstvejšiu, mladšiu a hladšiu pokožku. Tiež zvyšujú vlhkosť a zlepšujú pružnosť a pružnosť.


Výťažok z jadrových buniek z jablka:

Obsahuje vysoký obsah vitamínu C, polyfenolov a širokú škálu stopových minerálov.
Extrakt z kmeňových buniek Gotu Kola: Ukázalo sa, že Gotu Kola má mnoho liečivých vlastností, ktoré pôsobia ako tonikum pre celkové zdravie pokožky a krvného obehu. Pri lokálnej aplikácii sa ukázalo, že urýchľuje hojenie poškodených tkanív a minimalizuje zjazvenie. Je bohatá na saponíny, ktoré sú dobre známe pre ich priaznivý vplyv spojivového tkaniva, kde stimulujú pokožku.


Výťažok z kmeňových buniek z hroznových semien:

Jedným zo spôsobov, ako extrakt z hroznových semien zlepšujú pokožku, je podpora rozvoja produkcie kolagénu. Kolagén je proteín, ktorý sa nachádza v spojivových tkanivách kože. Extrakt z hroznových semien pomáha udržiavať pevnosť kolagénových štruktúr v pokožke. Obsahuje zlúčeniny nazývané prokyanidíny, ktoré sa viažu s kolagénom. Výsledkom tohto spojenia je zdravšia a pružnejšia pleť.


Kyselina hyalurónová:

Ide o známu látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a dokáže viazať veľké množstvo vlhkosti (až 1000-násobok jej vlastnej hmotnosti). Voda a hyalurón sú dve najdôležitejšie látky, ktoré vyplňujú naše spojivové tkanivo.

Použitie

Vmasírujte 2 až 3 kvapky séra na vyčistenú pleť a krk každý ráno a večer. Používajte spolu s vaším obľúbeným denným a nočným krémom Cougar, kedy dosiahnete najlepšie výsledky.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Pleťové sérum z kmeňových buniek SUPER STEM CELL ELIXIR
Sérum Super Stem Cell Elixir obsahuje 5 rôznych kmeňových buniek odvodených od rastlín , ktoré spolu spolupracujú na vytvorení dokonalého séra...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop