Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou Zväčšiť

Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou

30 ml

Naše jedinečné Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi, ale tiež predchádza tvorbe voľných radikálov. Kyselina hyalurónová je substancia prirodzene sa nachádzajúca v ľudskom tele. Dokáže viazať veľké množstvo vlhkosti. Voda a hyalurón sú dôležitými látkami, ktoré zaručujú pevnosť a pružnosť tkanív pokožky.

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Antioxidanty sú už dlhodobo známe vďaka svojim obranným účinkom pri udržiavaní zdravého vzhľadu pokožky. Tieto silné látky zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele. Antioxidanty sú veľmi dôležité pre dobrý zdravotný stav, pretože ak sú voľné radikály ponechané neprekonané, môžu spôsobiť širokú škálu ochorení a chronických ochorení. Ľudské telo prirodzene vytvára voľné radikály a antioxidanty, ktoré pôsobia proti ich škodlivým účinkom. Vo väčšine prípadov voľné radikály ďaleko prevyšujú množstvo antioxidantov v dôsledku mnohých rôznych faktorov.


Antioxidanty, ako napríklad vitamín E, sú fantastickými pomôckami na udržanie zdravého vyváženia voľných radikálov a antioxidantov v pokožke. Ak chcete udržiavať zdravú, mladistvú pleť, je nevyhnutné, aby ste mali produkt starostlivosti o pokožku, ktorý môže naplniť vašu pokožku potrebnými látkami a antioxidantmi.

Naše sérum pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi. Taktiež chráni a predchádza tvorbe voľných radikálov.

Do tejto nádhernej zmesi na ochranu pokožky sa pridáva aj kyselina hyalurónová. Je to látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a dokáže viazať veľké množstvo vlhkosti (až 1000-násobok jej vlastnej hmotnosti). To pôsobí v synergii s antioxidantmi, aby prenikali hlboko do epidermy a zamkli vlhkosť, vitamíny a živiny, ktoré telo potrebuje na udržanie jasného, zdravého a mladistvého vzhľadu.

Použitie:

Vmasírujte 2 až 3 kvapky séra na vyčistenú pleť a krk každý ráno a večer. Používajte spolu s vaším obľúbeným olejom na tvár, denným a nočným krémom Cougar, kedy dosiahnete najlepšie výsledky. 

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou
Naše jedinečné Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi, ale tiež...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop