Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou

Naše jedinečné Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi, ale tiež predchádza tvorbe voľných radikálov. Kyselina hyalurónová je substancia prirodzene sa nachádzajúca v ľudskom tele. Dokáže viazať veľké množstvo vlhkosti. Voda a hyalurón sú dôležitými látkami, ktoré zaručujú pevnosť a pružnosť tkanív pokožky.

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Vlastnosti

Ingrediencie (zloženie): Aqua, Organic aloe leaf juice, Palm free vegetable glycerin, Oragnic melon extract (cucumis melo), Organic papaya fruit extract (crica papaya), Organic cranberry extract (vaccinium macrocarpon), Organic strawberry extract (fragaria vesca), Organic lemon extract (citrus medica limonum), Organic rose hips oil (rosa rubginosa), Organic avocado oil (persea gratissima), Phenoxyethanol

Detaily

Na výber z 2 variant:

a) starší dizajn obalu s kvapkadlom

b) nový dizajn bez kvapkadla


Antioxidanty
sú už dlhodobo známe vďaka svojim obranným účinkom pri udržiavaní zdravého vzhľadu pokožky. Tieto silné látky zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele. Antioxidanty sú veľmi dôležité pre dobrý zdravotný stav, pretože ak sú voľné radikály ponechané neprekonané, môžu spôsobiť širokú škálu ochorení a chronických ochorení. Ľudské telo prirodzene vytvára voľné radikály a antioxidanty, ktoré pôsobia proti ich škodlivým účinkom. Vo väčšine prípadov voľné radikály ďaleko prevyšujú množstvo antioxidantov v dôsledku mnohých rôznych faktorov.


Antioxidanty, ako napríklad vitamín E, sú fantastickými pomôckami na udržanie zdravého vyváženia voľných radikálov a antioxidantov v pokožke. Ak chcete udržiavať zdravú, mladistvú pleť, je nevyhnutné, aby ste mali produkt starostlivosti o pokožku, ktorý môže naplniť vašu pokožku potrebnými látkami a antioxidantmi.

Naše sérum pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi. Taktiež chráni a predchádza tvorbe voľných radikálov.

Do tejto nádhernej zmesi na ochranu pokožky sa pridáva aj kyselina hyalurónová. Je to látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a dokáže viazať veľké množstvo vlhkosti (až 1000-násobok jej vlastnej hmotnosti). To pôsobí v synergii s antioxidantmi, aby prenikali hlboko do epidermy a zamkli vlhkosť, vitamíny a živiny, ktoré telo potrebuje na udržanie jasného, zdravého a mladistvého vzhľadu.

Použitie:

Vmasírujte 2 až 3 kvapky séra na vyčistenú pleť a krk každý ráno a večer. Používajte spolu s vaším obľúbeným olejom na tvár, denným a nočným krémom Cougar, kedy dosiahnete najlepšie výsledky. 

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou
Naše jedinečné Antioxidačné sérum s kyselinou hyalurónovou pomáha udržiavať rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi, ale tiež...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (20)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop