Pleťové sérum s výťažkami huby shiitake Zväčšiť

Pleťové sérum s výťažkami huby shiitake

30 ml

Huby shiitake sú symbolom dlhovekosti a večnej mladosti, ktoré boli v Číne využívané už od nepamäti. Vďaka svojej hustote a prítomnosti kyseliny kojovej, ktorá zľahčuje pokožku vyblednutím starých škvŕn a jaziev. Dosiahnite porcelánovú, hladkú pleť, ktorou sa pýšia ázijské ženy.

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Huba Shiitake má potenciál zlepšiť vzhľad vašej pokožky vďaka prítomnosti kyseliny kojovej, ktorá zjednocuje tón pokožky a necháva vyblednúť starecké škvrny a jazvy. Oneskoruje zostarnutie a pomáha udržiavať pokožku mladú a žiarivú. Ide o hubu plnú antioxidantov, shiitake tiež bojuje proti kožným chorobám. Šírenie protizápalových vlastností shiitake pomáha zlepšiť vitalitu a taktiež podporuje rýchlejšiu obnovu a zlepšuje elasticitu pokožky.
Naše sérum je vhodné pre každú ženu všetkých vekových skupín, etnických skupín a typov pleti - skvelé na opravu pleti, znižovanie zápalu a elimináciu antioxidantov. Zjemňuje, zlepšuje a vyživuje mladší a živý vzhľad.

Použitie:

Naneste 2-3 kvapky na končeky prstov a vmasírujte do tváre.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Pleťové sérum s výťažkami huby shiitake
Huby shiitake sú symbolom dlhovekosti a večnej mladosti, ktoré boli v Číne využívané už od nepamäti. Vďaka svojej hustote a prítomnosti kyseliny...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop