Olej na vlasy a telo s extraktom z kaviáru a 24K zlata Zväčšiť

Olej na vlasy a telo s extraktom z kaviáru a 24K zlata

100 ml

Kaviár je klasifikovaný ako luxusná pochúťka. Veľký obsah vody v kaviári, omega-3 mastných kyselín a vysoko nasýtených lipidov poskytuje dokonalý zdroj hydratácie - nielen pre pokožku, ale aj pre vlasy a nechty. 24K zlato spomaľuje vyčerpanie kolagénu, zvyšuje elasticitu kože, zľahčuje pokožku a dokonca obsahuje opaľovacie vlastnosti. 

Viac detailov

SKLADOM

13,50 € s DPH

Detaily

Keďže zlato je jeden z najjemnejších kovov, pokožka ho ľahko absorbuje. Jedným z mnohých výhod pri jeho aplikácii na pokožku je zvýšenie prietoku krvi do ošetrovanej oblasti, čo urýchľuje bunkový proces a aktivuje regeneráciu. Zvýšenie krvného obehu tiež pomáha hydratovať a udržiavať vlhkosť pokožky, vedie k zníženiu akné a iných kožných ochorení. Zlato má tiež antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, rovnako ako obnovenie zlomených bunkových spojení, ktoré sa premietajú do jemných línií a vrásky sa zmenšujú.

Antioxidačné zložky v extrakte z kaviáru pomáhajú pri ochrane pokožky. Znižujú škodlivé účinky UV žiarenia a voľných radikálov na kožné bunky, čo znižuje známky starnutia. Voda, uhľohydráty, proteíny, omega-3, nenasýtené tuky, aminokyseliny, vitamíny, minerály a ďalšie stopové prvky môžu pomôcť spomaliť proces starnutia udržiavaním pokožky hydratovanej, vyživovanej a obohatenej vitamínom.

Použitie

Aplikácia na vlasy: Používajte denne alebo podľa na vlhké alebo umyté vlasy.
Aplikácia na pokožku: Aplikujte niekoľko kvapiek na telo raz denne alebo podľa potreby.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Olej na vlasy a telo s extraktom z kaviáru a 24K zlata
Kaviár je klasifikovaný ako luxusná pochúťka. Veľký obsah vody v kaviári, omega-3 mastných kyselín a vysoko nasýtených lipidov poskytuje...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (7)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop