Micelárna voda s hadím jedom Zväčšiť

Micelárna voda s hadím jedom

100 ml

Syntetický derivát jedu je možné použiť na umŕtvenie svalov tváre, aby sa zabránilo tvorbe alebo prehĺbeniu vrások. Micelárna voda sa skladá z micel (malé guličky molekúl čistiaceho oleja) suspendovaných v mäkkej vode. Guličky priťahujú make-up a mastnotu, a tak dokážu na seba naviazať všetky nečistoty bez toho, aby vysušili pokožku.

Viac detailov

SKLADOM

12,50 € s DPH

Detaily

Umývanie tváre tvrdou vodou môže narušiť zdravú štruktúru pokožky poškodiť funkciu bariéry kože. To môže to viesť k zhoršeniu stavov, akými sú rozzera, akné, ekzém a dermatitída. Vaša pokožka tak nie je chránená pred vonkajšími faktormi.

Syntetický hadí jed je vyvinutý na napodobnenie paralyzujúceho efektu, ktorý vplýva na pokožku. Reálny hadí jed spôsobuje svalovú paralýzu, ktorá paralyzuje pokožku a celé telo. Aby sa dosiahol rovnaký účinok na pokožke tváre, syntetický derivát jedu sa môže použiť na utesnenie svalov v tvári, aby sa zabránilo tvorbe alebo prehĺbeniu vrások. Syntetický hadí jed znižuje svalové kontrakcie v tvári a znižuje pohyb buniek, čím sa pleť udržuje hladká a eliminujú sa vrásky.

 

Použitie:

Navlhčite vatový tampón a jemne prechádzajte po tvári, krku a očiach, ale bez trenia. Opakujte, kým vatový tampón neostane čistý. Nie je potrebné oplachovať.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Micelárna voda s hadím jedom
Syntetický derivát jedu je možné použiť na umŕtvenie svalov tváre, aby sa zabránilo tvorbe alebo prehĺbeniu vrások . Micelárna voda sa skladá z...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop