Pleťová maska s extraktom z kaviáru a 24K zlata Zväčšiť

Pleťová maska s extraktom z kaviáru a 24K zlata

100 ml

Luxusná maska s výťažkami z kaviáru a 24 karátového zlata pomôže vašej pleti pri odstránení nečistôt a odumretých buniek. Zlato spomaľuje vyčerpanie kolagénu, zvyšuje elasticitu kože, zjemňuje pokožku. Kaviár pomáha vyrovnať tón pleti a zlepšiť štruktúru pokožky. Doprajte svojej pleti luxusnú starostlivosť, ktorú bezpodmienečne potrebuje. 

Viac detailov

SKLADOM

14,90 € s DPH

Detaily

Kaviár je klasifikovaný ako luxusná pochúťka. Obsahuje vitamíny a minerály, ktoré zvyšujú mitochondriálnu funkciu a posilňujú štruktúru pokožky. 24K zlato spomaľuje vyčerpanie kolagénu, zvyšuje elasticitu kože, zjemňuje pokožku a dokonca obsahuje opaľovacie vlastnosti. Zlato má tiež antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, rovnako ako obnovenie poškodených bunkových spojení, ktoré sa premietajú do jemných línií a vrásky sa zmenšujú.
Veľký obsah vody v kaviári, omega-3 mastných kyselín a vysoko nasýtených lipidov poskytujú veľký zdroj hydratácie - nielen pre pokožku, ale aj pre vlasy a nechty. Extrakt z kaviáru je naplnený vitamínmi a minerálmi, ktoré sú zodpovedné za prevenciu otupenia a vysušenia pokožky. Tie, pomocou aminokyselín, môžu tiež vyrovnať tón pleti a zlepšiť štruktúru pokožky. Antioxidačné zložky pomáhajú pri ochrane pokožky znížením škodlivých účinkov UV žiarenia a voľných radikálov. To pomáha eliminovať prejavy starnutia pleti. Voda, uhľohydráty, proteíny, omega-3, nenasýtené tuky, aminokyseliny, vitamíny, minerály a ďalšie stopové prvky môžu pomôcť spomaliť proces starnutia udržiavaním pokožky hydratovanej, vyživovanej a obohatenej vitamínom.
Maska na tvár s výťažkami z kaviáru a zlata pomáha vytiahnuť z pokožky nečistoty a odstrániť odumreté bunky.


Použitie:

Naneste na čerstvo vyčistenú pokožku a nechajte pôsobiť 5 minút. Vynechajte oblasť v okolí očí a pier. Opláchnite teplou vodou.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Pleťová maska s extraktom z kaviáru a 24K zlata
Luxusná maska s výťažkami z kaviáru a 24 karátového zlata pomôže vašej pleti pri odstránení nečistôt a odumretých buniek. Zlato spomaľuje...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop