Maska na tvár s extraktom ovocia pitaya a kyselinou hyalurónovou Zväčšiť

Maska na tvár s extraktom ovocia pitahaya a kyselinou hyalurónovou

100 ml

Dragons fruit, dračie ovocie alebo pitahaya, skrátene pitaya – každý toto šťavnaté ružové ovocie pozná pod iným názvom. Je plné vitamínu C, ktorý je ideálny na reparáciu kože po akné. Lieči a upokojuje podráždenú pokožku so zápalmi a akné. Maska na tvár vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky v starostlivosti o pleť.

Viac detailov

SKLADOM

13,50 € s DPH

Detaily

Dračie ovocie je bohatým zdrojom antioxidantov. Pomáha bojovať proti voľným radikálom, ktoré denne poškodzujú pokožku, a tým urýchľujú proces starnutia. Dračie ovocie je naplnené vitamínom C, ktorý je ideálny na reparáciu pleti a upokojuje podráždenie a zápal pokožky. To môže pomôcť vyčistiť infekcie kože, ako je akné.

Hyalurón je látka, ktorá dokáže na seba viazať veľké množstvo vlhkosti. Voda a hyalurón sú dve najdôležitejšie látky, ktoré vyplňujú spojivové tkanivo pokožky.

Použitie:

Aplikujte na vyčistenú pokožku a nechajte pôsobiť 5 minút. Zmyte vlažnou vodou. Vyhýbajte sa očnému okoliu a okoliu pier.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Maska na tvár s extraktom ovocia pitahaya a kyselinou hyalurónovou
Dragons fruit, dračie ovocie alebo pitahaya, skrátene pitaya – každý toto šťavnaté ružové ovocie pozná pod iným názvom. Je plné vitamínu C, ktorý...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop