Pleťová maska s oslím mliekom Cougar Donkey Milk Zväčšiť

Pleťová maska s oslím mliekom

100 ml

Už v staroveku bolo oslie mlieko liek na celý rad ochorení a ľudia ho pili ako tonikum proti starnutiu pleti. Ak bolo oslie mlieko dosť dobré pre Kleopatru, bude aj pre vás. Oslie mlieko sa používa v kozmetike už po stáročia. Vďaka svojim hydratačným schopnostiam si ho chválila aj najstaršia žena sveta, Maria Esther de Capovilla z Ekvádoru, ktorá verila v zázraky oslieho mlieka. 

Viac detailov

SKLADOM

11,90 € s DPH

Detaily

Rozlúčte sa so suchou pokožkou a privítajte celkovú hydratáciu s maskou s oslím mliekom. Jeho jedinečná receptúra poskytuje koncentrovanú, okamžitú a dlhodobú hydratáciu pokožky po celý rok. Má bohatú štruktúru, ktorá pokožku obalí do jemného mliečneho závoja. Oslie mlieko má 60-krát vyšší obsah vitamínu C ako kravské mlieko. Obsahuje aj vitamíny A, D a E, ktoré sú bohatým zdrojom vápnika a fosforu.


Použitie 

Naneste na čerstvo očistenú pleť, nechajte pôsobiť 5 minút a opláchnite teplou vodou. Vyhnite sa okoliu očí a oblasti pier.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Pleťová maska s oslím mliekom
Už v staroveku bolo oslie mlieko liek na celý rad ochorení a ľudia ho pili ako tonikum proti starnutiu pleti. Ak bolo oslie mlieko dosť dobré pre...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop