Znížená cena Olej na tvár s extraktom z pitaya a kyseliny hyalurónovej Zväčšiť

Olej na tvár s extraktom z pitahaya a kyseliny hyalurónovej

30 ml

ZĽAVA viac ako 70%!

Pitahaya obsahuje živiny, ktoré podporujú imunitu, zrýchľujú metabolizmus, zlepšujú trávenie a chránia pred ochorením. Má veľmi vysoký obsah antioxidantov, ktoré napomáhajú pleti pri lepšej regenerácii a lieči podráždenú pokožku so zápalmi a akné.

Viac detailov

SKLADOM

2,70 € s DPH

-11,80 €

14,50 €  s DPH

Detaily

Pitahaya je plod kaktusu, ktorý môže mať v priemere až 20 centimetrov. Vyznačujú sa krásnou sýtou ružovou farbou. Keď vyzrejú, tak sa ich odstávajúce listy (šupiny) sfarbia do žlta. Po rozkrojení má plod bielu dužinu s čiernymi zrniečkami. Niektoré plody majú dužinu sýto ružovú.
Obsahuje množstvo vitamínu C, B, horčíka či aktívnych enzýmov a antioxidantov. Pitaya je tiež dôležitým zdrojom vápnika, karoténu, železa a riboflavínu. Jej benefity sa premietajú do posilnenia imunity, ale tiež napríklad zlepšenia stavu pleti a pokožky. Olej nezaťažuje pokožku a ľahko sa do nej vstrebe.

Použitie:

Naneste 1-2 kvapky na tvár a krk a jemne vmasírujte do kože každé ráno a večer, pred aplikáciou krému. Vyhýbajte sa oblasti očí.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Olej na tvár s extraktom z pitahaya a kyseliny hyalurónovej
ZĽAVA viac ako 70%! Pitahaya obsahuje živiny , ktoré podporujú imunitu, zrýchľujú metabolizmus, zlepšujú trávenie a chránia pred ochorením. Má...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (3)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop