Znížená cena Olej na tvár s extraktom z ostružiny morušky Zväčšiť

Olej na tvár s extraktom z ostružiny morušky

30 ml

ZĽAVA viac ako 70%!

Ostružina moruška je popínavá ostružina, ktorá sa v minulosti nazývala aj "kráľovská bobuľa", vďaka jej prospešným účinkom. Obsahuje omega 3 a 6 kyseliny a napríklad aj karotén. Vitamíny A a E vyživujú a hydratujú pokožku, zatiaľ čo vitamín C a kyselina jablčná poskytujú pružnosť a mäkkosť. To všetko prispieva k posilneniu pokožky a boju proti oxidačnému poškodeniu kože.

Viac detailov

SKLADOM

2,50 € s DPH

-11,00 €

13,50 €  s DPH

Detaily

Ostružina moruška je popínavá rastlina. Dorastá do výšky 30 cm a objavuje sa v mokrinách boreálnej oblasti tajgy. Jej ovocie je veľmi žiadané vďaka blahodarnému vplyvu na zdravie a vzácnemu výskytu. Plody ostružiny morušky sa zbierajú v polovici augusta, kedy sa ich farba premení z červenej na zlatú. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a komplikovanému zberu, ktorý je spojený s nehostinným prírodným prostredím, veľmi krátkou sezónou zberu a obmedzenou úrodou, ide o najvzácnejšie a najdrahšie plody sveta. Na každej rastlinke vyrastie vo vegetačnom období iba jeden plod.

Použitie:

Naneste 1-2 kvapky na tvár a krk a jemne vmasírujte do kože každé ráno a večer, pred aplikáciou krému. Vyhýbajte sa oblasti očí.

Hodnotenia (0)

Zatiaľ žiadne recenzie. 
Olej na tvár s extraktom z ostružiny morušky
ZĽAVA viac ako 70%! Ostružina moruška je popínavá ostružina, ktorá sa v minulosti nazývala aj "kráľovská bobuľa" , vďaka jej...

Napíšte recenziu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (1)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop