Bieliace pásiky na zuby Cougar DeLuxe Pro-Whitening


42,90 € bez DPH
42,90 €

Cougar

24 hodín

Dostupnosť: SKLADOM

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 4 vernostných bodov. (Pri objednávke sa registrujte). Váš celkový nákup Vám prinesie 4 bodov. Body môžu byť pri ďalšom nákupe prekonvertované do kupónu v peňažnej hodnote 2,40 €.


Bežná cena: 69,90 EUR 

 

Bieliace pásiky na zuby Cougar DeLuxe Pro-Whitening sú momentálne najpokrokovejším a najinovatívnejším produktom na domáce bielenie zubov na trhu. Pásiky Cougar boli klinicky testované a bolo dokázané, že sú účinné a bezpečné. S pásikmi Cougar dosiahnete viditeľné výsledky bielenia už po prvých dňoch 14-dňovej bieliacej kúry.

Viac detailov

- jednoduchá a bezbolestná aplikácia,

- účinné postupné bielenie zubov, ktoré je vždy účinnejšie ako jednorázové bielenie,

- bielenie v pohodlí domova,

- absolútne bezpečné pre sklovinu zubov aj ďasná,

- pásiky Cougar nespôsobujú zvýšenú citlivosť zubov ako je to u iných prípravkov na bielenie zubov,

- príjemná mentolová chuť v ústach počas aplikácie.

 

Bieliace pásiky - bielenie zubov v pohodlí domova

 

Bielace pásiky Cougar DeLuxe sú bezpečným, účinným a osvedčeným produktom na bielenie zubov bez pridania peroxidu. Sú k zubom jemné, ale zároveň veľmi účinná. Už po prvých dňoch bielenia budú zuby belšie. Tak ako pri každom bielení zubov, aj pri bielení pásikmi Cougar je vhodné dodržiavať bielu diétu pre maximalizáciu bieliaceho účinku.

 

Klinicky testované a overené. 
Bieliace pásiky na zuby Cougar DeLuxe Pro-Whitening obsahujú:
 

28 pásikov / 14 dní aplikácie

 

 

Použitie:

 

- pásiky sa používajú každý deň na 30-60 minút počas 14 dní.

- vytiahnite pásiky z vrecúška, odlepte z fólie a gélovou stranou priložte na zuby. Dlhší pásik na horné zuby, kratší pásik na spodné zuby. Pritlačte končekmi prstov aj do medzizubných priestorov a zvyšok pásikov zahnite za zuby. Po 30-60 minútach odlepte zo zubov. Kefkou a vodou si zotrite zvyšky gélu zo zubov. (Podrobný návod na použitie je priložený v balení pásikov.)

 Bezpečné bielenie zubov bez peroxidu

 

- získajte belšie zuby okamžite s našimi bieliacimi pásikmi, ktoré vám vyčaria jasnejší úsmev ako od profesionála. Zuby budú už po 3-6 dňoch viditeľne belšie.

- bieliace pásiky Cougar neobsahujú peroxid a preto nemôžu nijakým spôsobom poškodiť sklovinu ani ďasná.

- sú odsúhlasené Britskou zubnou asociáciou; pásiky Cougar majú všetky potrebné certifikácie a hodnotenia bezpečnosti a sú teda absolútne bezpečné a nezávadné. Spĺňajú všetky podmienky bezpečnosti pre kozmetické výrobky uvádzané na európsky trh.

- pásiky Cougar sú momentálne absolútnym číslom 1 medzi prostriedkami na domáce bielenie zubov dostupnými na európskom trhu.


  
Každý chce mať oslňujúci biely úsmev. Ako všetci vieme, bielenie u zubára je drahé. Väčšina ľudí nechce míňať stovky eur na tieto procedúry. Bieliace pásiky Cougar Pro-Whitening vám pomôžu získať belší úsmev bez toho, aby ste museli platiť veľa peňazí za bielenie zubov. 

Starnutím a konzumovaním niektorých potravín a nápojov majú naše zuby tendenciu žltnúť. Niektoré nápoje ako napríklad káva urýchlia proces neželaného zafarbenia zubov. I keď si budete umývať zuby dvakrát denne, tento proces nezastavíte. Našťastie naše Cougar Pro-Whitening pásiky na bielenie zubov vám pomôžu získať hollywoodsky úsmev viditeľný už po 3-6 dňoch a sú oveľa lacnejšie ako bielenie zubov u zubára. Výsledok bielenia je rovnako profesionálny. 
 
  

Výhody našich neperoxidových výrobkov:

 

- žiadne podráždenie ďasien, žiadna zvýšená citlivosť zubov a žiadna bolesť počas bielenia,

- môže ich použiť hocikto, každý kto si starostlivo a pozorne prečíta návod, sú vhodné aj pre citlivejšie zuby,

- neobsahujú žiadne toxické látky,

- spĺňajú všetky právne predpisy EÚ a boli klinicky testované kvôli bezpečnosti užívateľov,

- nemôžu nijakým spôsobom ohroziť zdravie zubnej skloviny a ďasien,

- žiadne drahé konzultácie a procedúry,

- produkty pohodlne vylepšia váš úsmev nadlho.

 

 

VYROBENÉ V USA - garancia najvyššej možnej kvality bielenia zubov

  • Neobsahujú škodlivé peroxidy. Obsahujú kombináciu bieliacich látok, ktoré sú povolené v Európskej únii a sú bezpečné a účinné. Látky synergickým efektom zabezpečia nielen vybielenie zubov, ale aj ich ošetrenie od zubného povlaku a kameňa.
  • - Sodium Perborate Monohydrate – nahrádza peroxid v moderných a bezpečných spôsoboch bielenia zubov,
  • - Sodium Hydroxide – tiež jedna z látok používaných v zložení moderných bieliacich prípravkov na zuby,
  • - Glycerin – látka, ktorá sa dnes používa pri moderných spôsoboch bielenia zubov, leští povrch zubov a odstraňuje dlhoročné škvrny zo zubov,
  • - EDTA – rozpúšťa vodný kameň na zuboch a teda zuby aj čistí, nielen bieli. Má aj oxidačné vlastnosti čím pomáha zmeniť farbu zubov na bielu,
  • - Carbomer – má oxidačné vlastnosti a teda pomáha meniť farbu zubov oxidačnými reakciami na belšiu,
  • ZLOŽENIE: glycerín (Glycerine), etylcelulóza (Ethyl Cellulose), Sodium Perborate Monohydrate, EDTA, Carbomer, mentol (Menthol), hydroxid sodný (Sodium Hydroxide), vôňa mäty (Mint fragrance)
Ajka D. 30.04.2016
Odporučila by som tento produkt, pomohol mi. Zuby mám belšie a čo ma potešilo je to, že si to všimla aj moja rodina :) Predtým som skúšala nejakú pastu z lekárne čo teraz reklamujú na facebooku, ale nepomohla. S pásikmi maximálna spokojnosť, objednám zase niekedy neskôr znova. :)
Michal B. 24.07.2015
Dobrý deň.Volám sa Michal Ďurana a nedávno som z Vašej stránky objednaval bieliace pásiky cougar bez peroxidu ... škoda že som prehliadol,že máte v akcii 2 balenia za výhodnu cenu... keby som to vedel objednal by som rovno 2balenia v akcii...Pásiky su neskutočne užasne... A najviac ma prekvapil darček,bieliace pero a lesk na pery :)) toto bolo od Vás naozaj krásne... Podaroval som ho mamine keďže ja ružovy lesk na pery nepoužívam :D :))) ale to pero je tiež skvele...používam ho. Týmto sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za obchod.Odporučil som Váš obchod mojim 4kamarátom a budú si objednavať :)) aj kozmetiku si niekedy od Vás objednám...Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem aj za darček! Mate skvelý obchod. Krásny deň prajem
Lenka M. 19.04.2015
Vrelo odporúčam, za mňa len spokojnosť :)
Veronika Strapková S. 28.02.2015
:)
Martina H. 30.12.2014
Výborné, budem odporúčať!

Viac pre tento produkt

Ďalšie produkty z tejto kategórie: 7


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Emailové adresy

Heslo


PayPal